اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹

0
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

کسانی که قبلاً در زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org اطلاعات خود را وارد نموده‌اند باید پس از اعلام نتایج بدون کنکور سراسری نسبت به بررسی خود اقدام کنند. موضوع مهم در این خصوص زمان و نحوه اعلام نتایج پذیرش رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ است. متقاضیانی که قصد دارند تا نتایج پذیرش سوابق تحصیلی خود را مشاهده کنند می‌توانند با مطالعه این مقاله از زمان و نحوه آن اطلاع حاصل نمایند.

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی
 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور سراسری ۹۹

معمولاً هر سال سازمان سنجش پس از اتمام زمان ثبت نام اقدام به انتشار نتایج آن می‌نماید. بنابراین طبق اعلام این سازمان و همچنین تاریخ مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور ۹۹ نتایج پذیرش بدون آزمون صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در هفتم مهر ماه ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد و تمام داوطلبان می‌توانند نتیجه خود را از طریق سایت مشاهده نمایند.

سایت و نحوه اعلام نتیجه رشته‌های بدون آزمون سراسری

به دلیل این که نتایج بدون کنکور سراسری بصورت اینترنتی اعلام خواهد شد بنابراین تمام داوطلبان باید ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شوند. پس از ورود به سایت با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج بدون آزمون وارد بخش مربوطه خواهید شد. ما در این مقاله راهنمای تصویری برای شما قرار داده‌ایم.

راهنمای تصویری مراحل مشاهده جواب ثبت نام بدون آزمون

در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شوید.

اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

پس از وارد شدن در صفحه اول سایت برروی لینک اعلام نتایج ثبت نام رشته‌های بدون آزمون صرفاً سوابق تحصیلی ورودی مهر ۱۳۹۹ کلیک نمائید.

اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده می‌توانید نتیجه خود را مشاهده نمائید.

اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

در صورتیکه اطلاعات شماره پرونده و کد پیگیری خود را فراموش کرده اید مقاله بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری بدون کنکور ۹۹ را مطالعه کنید.

اقدامات پس از زمان اعلام نتایج بدون کنکور سراسری

پس از این که نتایج نهائی بر روی سایت قرار گرفت و داوطلبان و متقاضیان توانستند نتایج خود را مشاهده کنند باید بر اساس اطلاعیه که در سایت سنجش قرار گرفته مدارک لازم برای ثبت نام نهائی را از قبیل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی و شناسنامه و کارت ملی و عکس ۳ در ۴ فراهم نموده و به مرکز دانشگاهی مورد نظر در تاریخ اعلام شده از سوی دانشگاه فبولی مراجعه نمایند و مراحل تشکیل پرونده خود را پیگیری کنند.

 

سوالات متداول

۱- اعلام نتایج بدون کنکور سراسری چه زمانی انجام می‌شود ؟

 

اعلام نتایج در هفته اول مهر ماه انجام می‌گردد .

۲- اعلام نتایج بدون کنکور به چه صورت انجام می‌شود ؟

 

از طریق سایت سازمان سنجش .

۳- در صورت فراموشی اطلاعات برای مشاهده نتایج چه باید کرد ؟

 

در این صورت باید نسبت به بازیابی اطلاعات فراموش شده اقدام نمائید .

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل