هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 | هزینه خرید کارت اعتباری

0
زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه

ورود به رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی که مانند هر سال توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود شامل پرداخت هزینه است. تمام داوطلبان برای انجام ثبت نام خود باید هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری را پرداخته و وارد مراحل آن شوند. این مبلغ برای دریافت شماره سریالی است که از طریق خرید کارت اعتباری در سایت سنجش به متقاضیان داده می‌شود. افراد با دریافت این شماره سریال از طریق لینک مربوطه می توانند وارد ثبت نام بدون کنکور سراسری شوند. با توجه به تعداد زیاد داوطلبان ورود به این دوره ها و همچنین آشنا نبودن افراد با نحوه انجام ثبت نام در این مقاله ما به توضیح میزان و نحوه پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور که در تاریخ 1399/01/18 در سایت این سازمان منتشر شد میزان هزینه ثبت نام مبلغ 37/000 تومان اعلام شد. علاوه بر این مبلغ 600 تومان هم برای خدمات پیامکی دریافت می‌شود که جمعاً 37/600 تومان باید برای خرید کارت اعتباری پرداخت شود. کارت اعتباری یک شماره سریال ثبت نامی است که در زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری به افرادی که در سایت این مبلغ را پرداخت نماید داده می‌شود تا بوسیله آن بتوانند وارد مراحل ثبت نام شوند. افراد باید توجه داشته باشند که شماره سریال دریافتی را تا پایان مراحل پذیرش نزد خود نگه داری نمایند.

در ادامه به بررسی نحوه پرداخت این هزینه از طریق سایت می‌پردازیم. برای آشنایی با سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری کلیک نمائید.

راهنمای نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 99

برای پرداخت هزینه داوطلبان باید با نحوه پرداخت و مراحل آن آشنا باشند. مراحل پرداخت به ترتیب زیر می‌باشد.

1- ورود به سایت سازمان سنجش sanjesh.org

در ابتدا وارد سامانه سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org  شوید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

2- وارد شدن به لینک خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

برای ورود به لینک خرید کارت اعتباری بر روی گزینه خرید کارت در سمت چپ تصویر کلیک نمائید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

3- انتخاب کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور (سوابق تحصیلی) سراسری 99

از بین موارد موجود کارت اعتباری ثبت نام رشته‌های بدون آزمون صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی 99 را انتخاب نمائید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

4- تکمیل اطلاعات مورد نیاز برای خرید کارت اعتباری

اطلاعات مورد نیاز داوطلب باید بصورت کامل وارد شود و با کلیک بر روی مرحله بعد وارد درگاه پرداخت هزینه شوید. نکته بسیار مهم در این مرحله این است که افراد باید در هنگام وارد کردن اطلاعات خود دقت نمایند زیرا در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه امکان ویرایش آن و یا خرید مجدد کارت اعتباری امکان پذیر نیست. معمولاً در بسیاری موارد پیش می آید که بدلیل قطع و وصل شدن اینترنت در زمان خرید کارت و یا ضعیف بودن اینترنت بسیاری از داوطلبان با مشکل مواجه می گردند. توصیه ما به شما این است که حتی الامکان از اینترنت پرسرعت و بدون قطعی استفاده نمائید تا به مشکل برخورد نکنید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

5- انجام پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 99

با کلیک بر روی گزینه مرحله بعد شما وارد درگاه پرداخت شده‌اید. با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود و کلیک برروی گزینه تکمیل فرایند پرداخت، پرداخت شما با موفقیت انجام شده و اطلاعات کارت اعتباری مورد نظر شما نمایش داده می‌شود. در این مرحله با توجه به فعال شدن رمز دوم پویا همه باید از قبل سیستم دریافت رمز دوم آنی خود را فعال نموده باشند تا در زمان خرید کارت به مشکل برخورد نکنند.

6- دریافت شماره سریال ثبت نامی

پس از طی این مراحل شماره سریال نمایش داده شده را یادداشت نموده تا با استفاده از آن وارد مراحل ثبت نام شوید. شماره سریال در صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود و در صورت نیاز شما می توانید از آن پرینت تهیه نمائید. شما باید شماره سریال دریافت شده را تا پایان مراحل ثبت نام و پذیرش نهائی نزد خود نگه داری نمائید. در صورتیکه اطلاعات کارت را مفقود کردید باید حتماً از طریق سامانه سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن اقدام نمائید. ما در مقاله بازیابی اطلاعات کارت اعتباری بصورت کامل مراحل این کار را توضیح داده ایم.

بازیابی اطلاعات کارت اعتباری خریداری شده در صورت فراموشی

یکی از مشکلاتی که تعداد زیادی از متقاضیان هر سال با آن مواجه می شوند گم کردن و یا فراموش کردن اطلاعات کارت اعتباری خریداری شده است. در صورتیکه افراد اطلاعات کارت خود را فراموش کنند باید نسبت به بازیابی آن اقدام نمایند زیرا ورود به سایت بدون داشتن اطلاعات ممکن نیست. برای آشنایی با نحوه بازیابی اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری می توانید به مقاله آن مراجعه نمائید.

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری چقدر است ؟

 

مبلغ 37600 تومان برای خرید کارت اعتباری .

2- در داخل دفترچه چه مطالبی عنوان شده است ؟

 

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور سراسری .

3- در صورت پایان مهلت ثبت نام چه باید کرد ؟

 

در این موارد باید با کارشناسان مرکز مشاوره باخه ارتباط برقرار نمائید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.