آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی در دانشگاه‌های مختلف

0
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

انتخاب رشته کنکور سراسری همواره از سخت‌ترین و حساس‌ترین قسمت‌های پروسه آزمون سراسری بوده و هست. معمولاً داوطلبان هر سال در مهلت انتخاب رشته کنکور از طریق مشاوره با افراد مطلع ، متخصص و با تجربه در این زمینه سعی می‌کنند تا شانس قبولی خود را در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف سنجیده و بهترین انتخاب‌ها را انجام دهند. برای این امر در اختیار داشتن دیتاها و اطلاعات صحیح از رتبه‌ها و ترازهای مورد نیاز برای قبولی هر رشته اهمیت بسیار زیادی دارد. شما زمانی که اطلاعات کاملی از داوطلبان سالیان گذشته آزمون سراسری داشته باشید می‌توانید با مقایسه و تحلیل و بررسی تا حدود بسیار زیادی شانس خود را بسنجید. در این مقاله مرکز مشاوره تحصیلی باخه آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی دانشگاه سراسری و آزاد در اختیار شما قرار داده شده است.

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از رتبه قبولی اعضای مصنوعی
 

مشورت با یک مشاور خوب ، با تجربه و متخصص در خصوص انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را از انتخاب‌های خود بگیرید.

آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی دانشگاه سراسری

پس از برگزاری کنکور و اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته دانشگاه‌های سراسری شامل دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان بصورت جداگانه از دانشگاه آزاد و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گردد. بنابراین داوطلبان آزمون سراسری که قصد انتخاب رشته دارند باید برای دوره‌ها و دانشگاه‌های مذکور به صورت جداگانه تصمیم گیری نمایند.

رتبه‌های قبولی اعضای مصنوعی روزانه منطقه ۱

رتبه دانشگاه
۴۱۸۷ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران
۴۳۵۰ دانشگاه علوم پزشکی ایران
۴۹۷۵  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
۵۹۴۷ دانشگاه علوم پزشکی شیراز
۶۰۳۰ موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی هلال ایران

 

رتبه‌های قبولی اعضای مصنوعی روزانه منطقه ۲

رتبه دانشگاه
۴۹۱۷ دانشگاه علوم پزشکی ایران
۷۸۸۲ دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی تهران
۹۶۸۲  دانشگاه علوم پزشکی شیراز
۹۷۰۹ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
۱۰۷۴۰ دانشگاه علوم پزشکی همدان

 

رتبه‌های قبولی اعضای مصنوعی روزانه منطقه ۳

رتبه دانشگاه
۵۹۷۱ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران
۶۳۸۸ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
۶۵۱۵  دانشگاه علوم پزشکی همدان
۷۰۱۱ موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی هلال ایران
۸۶۶۵ دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

رتبه‌های قبولی اعضای مصنوعی روزانه ایثارگران ۲۵ درصدی

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
۸۸۸۷ دانشگاه علوم پزشکی شیراز روزانه
۱۰۱۴۵ موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی هلال ایران روزانه
۱۰۵۱۵ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روزانه
۱۲۰۳۵  دانشگاه علوم پزشکی همدان روزانه

 

رتبه‌های قبولی اعضای مصنوعی روزانه ایثارگران ۵ درصدی

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
۷۴۸۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز روزانه
۸۸۸۱ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روزانه
۹۷۴۸ دانشگاه علوم پزشکی همدان روزانه
۱۱۶۳۴ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران روزانه

 

مشاوره انتخاب رشته و قبولی اعضای مصنوعی

موضوع انتخاب رشته و بررسی و تحلیل شانس قبولی یک امر مهم و تأثیرگذار است. افراد معمولاً برای انجام انتخاب رشته راه ها و روش های متفاوتی را در پیش می‌گیرند. بعضی افراد با دانشجویان و کسانی که زودتر از آنها وارد دانشگاه شده اند مشورت می‌کنند، برخی دیگر از افراد متخصص در امر مشاوره و انتخاب رشته کمک می‌گیرند، بعضی افراد نیز به تنهایی و به تصمیم خود عمل کرده و از کسی کمک نمی‌گیرند. اما ما می‌خواهیم در این مقاله نکات و موضوعات مهمی را که در خصوص نحوه صحیح انتخاب رشته وجود دارد بیان نموده و به شما کمک کنیم تا به بهترین شکل نسبت به انتخاب اولویت های خود در دانشگاه سراسری و آزاد اقدام کنید.

معرفی رشته اعضای مصنوعی

یک گام مهم در انتخاب رشته شناخت کامل نسبت به رشته ها و همچنین دانشگاه ها است. در قدم اول شما حتماً باید از چارت درسی رشته مورد نظر، شهریه دانشگاهی رشته، طول مدت تحصیل، آینده شغلی، مشاغل مرتبط، استعدادهای مورد نیاز و درآمد حاصل از این رشته اطلاع پیدا کنید تا ببینید که آیا این رشته برای شما مناسب می باشد یا خیر؟ به همین منظور شما می توانید برای آشنایی با این رشته به مقاله معرفی رشته اعضای مصنوعی مراجعه نمائید.

اصول انتخاب رشته

در موضوع انتخاب رشته رعایت کردن یکسری از نکات و موارد مهم بسیار است و بصورت مستقیم و غیر مستقیم در شانس قبولی شما تأثیرگذار خواهد بود.

شانس قبولی افراد بر اساس قوانین پذیرش سازمان سنجش و دانشگاه های مختلف مشخص می شود. بسیاری از افراد و مشاوران متأسفانه به اشتباه این گونه فکر می کنند که چینش و ترتیب اولویت های انتخاب رشته در شانس قبولی افراد تأثیرگذار است در صورتیکه اینطور نیست. ترتیب چیدمان انتخاب های یک داوطلب تنها اولویت او را برای قبولی در رشته های مختلف را مشخص می کند. مواردی که جزو قوانین پذیرش می باشند نوع بومی گزینی رشته مورد نظر (استانی، ناحیه‌ای، قطبی، کشوری) ، سهمیه داوطلب (منطقه ۱ ، منطقه ۲ ، منطقه ۳ ، ایثارگران ۵ درصدی ، ایثارگران ۲۵ درصدی) ، تراز و رتبه در زیر گروه ، تراز و رتبه در منطقه ، تراز و رتبه در سهمیه و همچنین میزان ظرفیت رشته انتخابی و دانشگاه انتخابی است. داوطلبان باید با درنظر گرفتن این نکات و مشورت با مشاوران با تجربه و زبده انتخاب رشته خود را انجام دهند.

 نحوه انتخاب رشته

برای انجام انتخاب رشته در سایت سنجش باید با مراحل آن آشنا شوید. معمولاً تعدادی از داوطلبان در زمان انتخاب رشته با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. که باعث ایجاد نگرانی و استرس می‌شود. گاهاً بعضی افراد متأسفانه مواردی را نیز به اشتباه وارد می‌کنند. به همین دلیل ما در مقاله انتخاب رشته کنکور سراسری ، مراحل و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری را توضیح داده‌ایم. همچنین در این مقاله راهنمای تصویری مراحل قرار داده شده است.

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از پایان مهلت انتخاب رشته، نوبت به بررسی اولویت های داوطلبان توسط سازمان سنجش می‌رسد. سازمان سنجش انتخاب‌های داوطبان را بررسی نموده و بر اساس موارد تأثیر گذار در قبولی نهائی که پیشتر در این مقاله به آن اشاره شد نتایج داوطلبان را اعلام خواهد نمود. افراد باید پس از اعلام نتایج کنکور سراسری به سایت سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن مشخصات خود نتیجه را مشاهده نمایند.

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از رتبه قبولی اعضای مصنوعی
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.