زمان تقریبی مطالعه: ۱۸ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

مدارس ابتدایی تهران | بهترین دبستان های دخترانه و پسرانه تهران

معرفی بهترین مدارس تهران در مقطع ابتدایی، راهنمایی برای انتخاب مدرسه خوب ، برنامه ثبت نام ، آدرس و تلفن مراکز

0
زمان تقریبی مطالعه: ۱۸ دقیقه

به طور قاطع می‌توان گفت که دوران دبستان حساس‌ترین دوران تعلیم و تربیت کودک است. این دوره، زیربنای پرورش و شکوفایی شخصیت بر اساس فطرت الهی و پایه و اساس آموزش بسیاری از مهارت‌های فردی و اجتماعی در سال‌های بالاتر می‌باشد. چه بسا پس از گذشت این برهه زمانی، تثبیت و اصلاح این موارد در سنین بالاتر، بدون ایجاد پیش زمینه و زیرساخت‌های کودکی، به سختی امکان‌پذیر خواهد بود. با توجه به شروع زمان پیش ثبت‌نام اکثر مدارس غیر انتفاعی، در این مقاله تلاش می‌کنیم تا با معرفی بهترین دبستان تهران از لحاظ آموزشی و تربیتی و همچنین با قرار دادن لیست مدارس ابتدایی تهران راهنمایی برای انتخاب مدرسه خوب باشیم و والدین را در این راه یاری نماییم.

 به دلیل تعدد مدارس ابتدایی تهران ، امکان بررسی و معرفی تعداد محدودی از مدارس غیر انتفاعی برتر تهران در این نوشتار ممکن شده است.

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از بهترین مدارس ابتدایی تهران
 

معرفی مجتمع آموزشی مفید

مجتمع آموزشی مفید یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران می‌باشد که در سال ۱۳۵۱ توسط مؤسسان مؤسسه خیریه مکتب امیر المؤمنین (ع) با محوریت حضرت آیت الله موسوی اردبیلی با تأسیس مدرسه راهنمایی آغاز به کار کرد. هم‌اکنون این مجتمع دارای چند مرکز دبستان و متوسطه پسرانه و  دخترانه در شهرهای قم و تهران می‌باشد.

مجتمع آموزشی مفید با رویکرد «تربیت جامع و متعادل دینی، پیشرو در رویکردهای آموزشی، افزایش سلامت جسمی و روانی دانش‌آموز، یادگیرندگی و تغییر پذیری» سعی می‌کند دانش‌آموزانی تربیت کند که دارای مهارت‌های مختلف اجتماعی، خود مدیریتی، ارتباطی، پژوهشی و تفکر باشند. دبستان های این مجموعه با هدف «دستیابی دانش آموز به حیات طیبه بر مبنای فطرت توحیدی خویش» تلاش دارند تا نقش یک دبستان برتر را برای زمینه سازی و تلاش در جهت خودشناسی و در نتیجه خودیادگیرنده شدن دانش آموز برای خود راهبری در طول زندگی، ایفا کنند. مدارس مفید از روش‌های مشارکت فعال، فعالیت محور و  و پروژه محور در امر آموزش استفاده می‌کنند.

برنامه ثبت‌نام

پیش ثبت‌نام دبستان‌های مفید اکنون از طریق سایت www.mecp.ir در حال انجام است. پس از پیش ثبت‌نام، یک جلسه معارفه عمومی، یک جلسه معارفه در گروه‌های کوچک‌تر و سپس معارفه خصوصی انجام می‌شود. در صورت پذیرش، جهت انجام ثبت‌نام نهایی با اولیا تماس گرفته خواهد شد.

آدرس و شماره تماس مراکز

مرکزآدرستلفن
پیش‌دبستان و دبستان پسرانه مفید – منطقه ۲خ ستارخان، خ یکم دریان نو، همایون‌شهر جنوبی، کوچه ارکیده ۴، پلاک ۲( ۰۲۱۶۶۵۶۰۷۳۲ )_ ( ۰۲۱۶۶۵۶۰۷۴۵ )
پیش‌دبستان و دبستان پسرانه مفید – منطقه ۳خیابان شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو قلهک، کوچه سجاد، پلاک ۷۸( ۰۲۱۲۲۶۴۸۶۶۰-۶۳ )
پیش‌دبستان و دبستان دخترانه مفید – منطقه ۳خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، خیابان یخچال، نبش خیابان کی‌نژاد( ۰۲۱۲۲۶۰۵۴۷۰ )_( ۰۹۳۸۹۸۵۶۵۶۵ )

مدارس ابتدایی تهران

معرفی مؤسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان (منطقه ۲)

این مؤسسه به عنوان نهادی خودجوش، با حضور بعضی از مجربین عرصه تعلیم و تربیت، در سال ۱۳۷۶ با تأسیس دبیرستان کار خود را آغاز کرد و اکنون در مقاطع پیش دبستان تا متوسطه دوم پسرانه و پیش دبستان و دبستان دخترانه پذیرای دانش‌آموزان بوده و جزو بهترین دبستان تهران به شمار می‌رود.

در دیدگاه مدرسه میزان، تربیت در ۵ حوزه اخلاقی-معنوی، آموزش علوم، اجتماعی-ارتباطی، عاطفی و بدنی-بهداشتی تعریف می‌شود که با رعایت ۱۱ اصل مهم دست یافتنی خواهد بود. این اصول یازده گانه عبارتند از:

 1. یادگیری اکتشافی
 2. توجه به تفاوت‌های فردی
 3. آزادی عمل حداکثری
 4. کار گروهی
 5. شادابی و نشاط
 6. عزت فردی
 7. درونی کردن انگیزه‌ها (مسئولیت‌پذیری)
 8. تقید به ارزش‌های دینی و انقلابی و التزام به مناسک مذهبی
 9. خلاقیت
 10. کشف استعدادهای نهفته
 11. هویت ملی

این مجموعه روش آموزشی و تربیتی «روش میزان» را تدوین کرده و آن را در دبستان‌های خود به کار گرفته است. در این روش با در نظر گرفتن چارچوب کلی نظام آموزشی، از روش تدریس پیشرفته یادگیری اکتشافی که بر پرورش توانایی ها بنا شده، در آموزش استفاده می‌شود. هم‌ اکنون مدارس دیگری در شهرهای تهران، قزوین، کرج، قم، اصفهان و مشهد از این روش در سیستم آموزشی و تربیتی خود استفاده می‌کنند.

برنامه ثبت‌نام

برای ثبت نام در مقطع پیش دبستان دخترانه و پسرانه میزان، باید به سایت www.hedayatmizan.ir مراجعه و فرم مربوطه را کامل کرد. در مرحله بعد برای شرکت در مصاحبه با دانش آموز و اولیا، از طرف مدرسه تماس گرفته می شود. فعلا پیش ثبت نام در مقاطع دبستان، فقط در پایه ششم پسرانه امکان‌پذیر است. برای آگاهی از وضعیت ثبت نام در سایر مقاطع باید با مدرسه تماس گرفت یا مرتبا سایت را چک کرد.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
پیش دبستان و دبستان پسرانه میزانمیدان شهید تیموری، به سمت اتوبان شهید شیخ فضل ا…، خ شهید لطفعلی‌خانی، خ پارس، کوچه محبت، پلاک ۱۰۲۱۶۶۵۲۲۴۰۰
پیش دبستان و دبستان دخترانه میزانخیابان آزادی، قبل از مترو استاد معین، خ نوریاب شرقی، پلاک ۱۲     ۰۲۱۶۶۰۰۸۰۰۶      ۰۲۱۶۶۰۴۱۴۰۷

معرفی مجتمع فرهنگی آموزشی فرهیختگان سراج (منطقه ۲۲)

مجتمع پسرانه فرهیختگان سراج یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران است که پذیرای دانش‌آموزان از پیش‌دبستان تا متوسطه دوم می‌باشد. این مدرسه بر تربیت دینی تأکید فراوانی دارد و در حال تدوین برنامه جامع تربیتی بر مبنای آموزه های دینی و قرآنی می باشد.

برنامه درسی مدرسه سراج، مبتنی بر الگوی برنامه درسی وحدت گرا طراحی شده است. در این الگو، همه موضوعات درسی در کتاب‌های آموزش و پرورش به صورت جزیی استخراج شده و حول و حوش تعدادی مسأله بازآرایی می‌شوند. دانش‌آموزان در مسیر حل این مسایل به شکل یک‌پارچه با موضوعات آموزشی مختلفی که در برنامه درسی رسمی آمده یا موضوعات مورد نیازی که در برنامه درسی رسمی نیامده است، آشنا می‌شوند.

این مدرسه دارای رویکرد تخصصی در رابطه با ارائه آموزش‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال است. دانش‌آموزان در مدارس ابتدایی سراج به تدریج و از مقطع ابتدایی با رویکرد پروژه‌محور با مفاهیم اولیه فناوری اطلاعات و نرم‌افزارهای کاربردی آشنا می‌شوند و دانش و مهارت برنامه‌نویسی، گرافیک، تولید پویانمایی، ساخت بازی‌های رایانه‌ای، تولید نرم‌افزارهای تلفن همراه و طراحی سایت را فرامی‌گیرند. هر دانش آموز از سال سوم باید یک لپ‌تاپ شخصی در مدرسه داشته باشد.

برنامه ثبت‌نام

پیش ثبت نام  مدرسه سراج در تمامی مقاطع تحصیلی از ۱۵ بهمن ۹۸ تا ۷ اسفند ۹۸ انجام می‌شود. اولیا می‌توانند با مراجعه به سایت www.serajedu.ir و ثبت مشخصات فرزند خود، پیش ثبت‌نام کنند. سپس جلسه معارف و ارزیابی در ۱۹ اسفند ۹۸ برگزار می‌شود که بهتر است پدر و مادر و دانش‌آموز هر سه در آن شرکت کنند. پس از ارزیابی در این مرحله، نتایج اولیه در ۱۱ اسفند اعلام شده و افراد پذیزفته شده در این مرحله، تا ۳ اسفند جهت مصاحبه دعوت می‌گردند. اعلام نتایج نهایی در ۲۵ اسفند صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس

آدرستلفن
اتوبان همت غرب، بعد از خروجی آزادگان، خروجی دوم، شهرک نمونه، خیابان خواجوی کرمانی، روبروی مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س)۰۲۱۴۷۳۴۰

 

معرفی مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی (ره)

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی (ره)  جزو بهترین دبستان تهران بوده، در سال ۱۳۷۲ با تأسیس یک مدرسه راهنمایی پسرانه (واحد میرداماد فعلی) آغاز به کار کرد و به تدریج مدارس پسرانه و دخترانه دیگری در مقاطع مختلف در شهر تهران تأسیس کرد. در سال ۱۳۹۱ در پی تجدید ساختار، این مجموعه به دو مؤسسه حقوقی «مؤسسه فرهنگی ادب و دانش» با مدیریت آقایان مستوفی و «مؤسسه فرهنگی آموزشی اندیشه مهر علامه طباطبایی» با مدیریت آقایان توفیق‌حق تقسیم شد که هر کدام دارای چندین دبستان و دبیرستان در تهران می‌باشند.

همان طور که از نام این مجموعه مشخص است، این مؤسسات در وهله اول اهداف فرهنگی و سپس آموزشی خود را برای پرورش انسان‌هایی بالنده و خودشکوفا دنبال می‌کنند. ملاک‌هایی چون ایجاد فرصت یادگیری و ایجاد انگیزه در دانش‌آموز به جای کتاب‌مداری و انتقال معلومات، تربیت عقلی و تفکر انتقادی، برانگیختن فهم و درک، تقویت ارتباط مؤثر اجتماعی و توسعه مشارکت‌گرایی، تأکید بر فرایند یادگیری و خود راهبری دانش‌آموز، به عنوان شاخص‌های راهنمای تحول در مدرسه و برنامه‌های درسی مدنظر می‌باشد.

برنامه ثبت نام

برای پیش‌ثبت نام، متقاضیان می توانند از اول دی‌ماه ۹۸ با مراجعه به وب سایت هر کدام از مؤسسات، وارد سامانه ثبت‌نام شده و اطلاعات لازم را وارد نموده و منتظر تماس از واحد مربوطه جهت شرکت در جلسه مصاحبه حضوری شوند. برای افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند، امکان ثبت‌نام حضوری فراهم شده است.

نام مؤسسهآدرس سایتآدرس دفتر مرکزیتلفن ستاد ثبت‌نام
ادب و دانشwww.mat.irانتهای جنت‌آباد شمالی، بلوار سیمون بولیوار (به سمت شرق)، خ شعرا، پ ۱۷۰۲۱۴۴۸۴۹۰۸۴
 اندیشه مهر علامه طباطباییwww.alameh.irانتهای اتوبان ستاری شمال، دور برگردان به سمت ستاری جنوب، خ اخلاص، پ ۱۱۰۲۱۴۴۸۴۳۰۰ – ۰۲۱۴۴۸۴۸۲۰۰

آدرس و شماره تماس مراکز

 

مدارس «مؤسسه فرهنگی آموزشی اندیشه مهر علامه طباطبایی»

مرکز پیش‌دبستان و دبستانآدرستلفن تماس
واحد نیاوران – پسرانهخ شهید باهنر، خ مقدسی (مژده)، خ احمدی زمانی شرقی، خ عرفا، کوچه آرمین، پ ۲۰۲۱۲۲۷۴۲۸۴۷-۹
واحد تهرانپارس – دخترانهتهرانپارس، فلکه دوم، خیابان ۱۷۶ غربی، پلاک ۴۲۰۲۱۷۷۸۶۲۹۱۷ – ۰۲۱۷۷۸۶۳۰۲۴
واحد پاسداران – پسرانهپاسداران، میدان هروی، خ وفامنش، کوچه مظفریان، پلاک ۱۹۰۲۱۲۲۹۳۳۲۰۷ – ۰۲۱۲۲۹۳۰۶۸۴
واحد تجریش – دخترانهنیاوران، خ باهنر، نرسیده به میدان قدس، خ شفیعی، پلاک ۱۵۰۲۱۲۲۷۱۱۳۸۱

 

مدارس «مؤسسه فرهنگی ادب و دانش»

مرکز پیش‌دبستان و دبستان پسرانهآدرستلفن تماس
واحد مرزداران – منطقه ۲ابتدای بلوار مرزداران، خیابان ناهید، نبش خیابان محمدی، پلاک ۴۰۲۱۴۴۲۲۵۴۹۲-۳ 
واحد آبشناسان (دوره ۱) – منطقه ۵بزرگراه نیایش، انتهای بزرگراه ستاری شمال، دوربرگردان جنوبی، خروجی دوم، خ شعرا، پ ۱۵۴۴۸۳۸۳۲۰ – ۴۴۸۳۸۳۲۲
واحد آبشناسان (دوره ۲) – منطقه ۵
بزرگراه نیایش، انتهای بزرگراه ستاری شمال، دوربرگردان جنوبی، خروجی دوم، خ شعرا، پ ۱/۱۵۴۴۸۴۱۳۳۲ – ۴۴۸۴۱۳۳۳
واحد ونک – منطقه ۳میدان ونک، خیابان ملاصدرا، انتهای خیابان پردیس، پلاک ۲۹۸۸۶۷۵۴۴۴ – ۸۸۷۷۳۴۶۳
واحد دکتر فاطمی – منطقه ۶میدان فاطمی، خ چهلستون، کوچه بوعلی سینای شرقی، نبش خیابان بیستون۸۸۹۵۷۲۱۰ – ۸۸۹۵۷۳۶۴

معرفی مجتمع فرهنگی آموزشی رشد (منطقه ۱)

مجتمع فرهنگی آموزشی رشد که جزو بهترین مدارس ابتدایی تهران بوده، در سال ۱۳۶۵ و بر اساس شعار «انسان، اسلام، ایران» و اهداف «خدمت به خلق، خدمت به اسلام، خدمت به میهن» آغاز به کار کرد. شعار آرمانی مجتمع «رشد، توازن، تعالی» است که برای نیل به آن توجه به «رشد همه جانبه» دانش‌آموز به عنوان راهبرد اصلی تعریف شده است.

این مجموعه دارای یک پیش دبستان و دبستان پسرانه، یک دبیرستان پسرانه، یک پیش‌دبستان و دبستان دخترانه و یک دبیرستان دخترانه می‌باشد. دبستان های رشد با هدف تربیت «یادگیرندگان متفکر دین‌مدار، موفق و بانشاط»، دارای رویکرد یادگیرنده محور هستند. به این معنا که سه عنصر اصلی آموزش و تربیت یعنی اولیا، معلمان و دانش‌آموزان در کنار یکدیگر می‌آموزند و می‌بالند. از این رو مدرسه از اولیا انتظار دارد که در تمامی جلسات و برنامه‌های مدرسه حضور فعال داشته باشند.

برنامه ثبت‌نام

پیش ثبت نام این مدارس که از ۳ دی ماه ۹۸ آغاز شده، از طریق سایت www.roshdschools.com قابل انجام است. ابتدا باید فرم مشخصات تکمیل شود و کد رهگیری دریافت گردد. سپس مدرسه برای انجام مصاحبه و اشنایی با خانواده و دانش‌آموز، با اولیا تماس می‌گیرد. نتیجه مصاحبه حداکثر سه روز بعد از انجام مصاحبه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شده و در صورت پذیرش، ثبت‌نام قطعی انجام می‌شود. پس از ثبت نام نهایی، اولیا باید در همایش تخصصی شرکت کنند و حضور دانش‌آموزان در پایگاه تابستانی الزامی می‌باشد.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
دفتر مرکزیبلوار قیطریه، خ برادران سلیمانی شرقی، میدان چیذر، خ پارس، خ فیروزه، پ ۱۲۰۲۱۲۹۳۴
پیش‌دبستان و دبستان پسرانه (دوره اول و دوم)
خیابان فرمانیه، خیابان وطن‌پور شمالی، کوچه داریوش۲۲۷۰۶۸۴۱ – ۲۲۷۱۳۲۳۶
پیش‌دبستان و دبستان دخترانه (دوره اول و دوم)بعد از سه‌راه دزاشیب، ابتدای فرمانیه غربی، کوچه حوری، کوچه قاسمی، پ ۲۸۲۲۲۱۴۹۵۵ – ۲۲۶۷۷۹۹۵

 

معرفی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق (ع) (منطقه۲)

مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق (ع) جزو بهترین دبستان تهران می‌باشد که در سال ۱۳۶۸ به عنوان بخش مکمل و مقدمه دانشگاه امام صادق (ع)، با تدبیر آیت‌الله مهدوی کنی در منطقه ۲ آموزش و پرورش تهران تأسیس شد و اکنون پذیرای دانش‌آموزان از پیش‌دبستان تا پایان دوره متوسطه (پسرانه و دخترانه) می‌باشد.

این مجتمع در تلاش است تا با بهره‌مندی از آموزه‌های دینی و دستاوردهای علمی، الگویی برای تربیت دینی در نظام آموزش و پرورش ارائه نماید و بر اساس دانش‌آموختگی دین‌محور، دانش‌آموزانی عالم، مهذب و دارای روحیه انقلابی و تفکر بسیجی بر اساس آرمان‌های امام خمینی (ره) و به دور از افراط و تفریط تربیت نماید. این مجموعه جزو مدارس ابتدایی بزرگ شهر تهران می‌باشد و از امکانات فراوانی مانند مجموعه ورزشی (پسرانه)، سالن اجتماعات و … برخوردار است.

برنامه ثبت‌نام

برای پیش ثبت نام در دبستان های این مجموعه اولیا باید به سایت www.sadiq.ir مراجعه نموده و اطلاعات لازم را وارد نمایند. در مرحله بعد، از مدرسه جهت مصاحبه حضوری با اولیا تماس گرفته می‌شود.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن 
پیش‌دبستان پسرانهشهرک قدس (غرب)، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، نبش خیابان موج، پلاک ۹۸۸۸۵۸۰۶۷۵ – ۸۸۵۹۰۵۵۱
دبستان پسرانهشهرک قدس (غرب)، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، نبش خیابان موج، پلاک ۱۰۰۸۸۵۷۴۷۹۶ – ۸۸۰۹۹۱۲۶
پیش‌دبستان و دبستان دخترانه
شهرک قدس (غرب)، خیابان زرافشان، خیابان خوارزم۸۸۰۸۱۸۱۸ – ۸۸۰۹۹۱۱۹

 

معرفی مدارس اسلامی امام علی (ع) (منطقه ۵)

مدارس اسلامی امام علی (ع) جزو بهترین دبستان های تهران بوده دارای یک مجتمع پسرانه از پیش‌دبستان تا متوسطه، یک پیش‌دبستان و دبستان دخترانه و یک دبیرستان دخترانه (سیره امام علی (ع) در منطقه ۵ تهران می‌باشد. مجتمع پسرانه در سال ۱۳۷۷ و دبستان دخترانه در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمودند. این مدارس زیر نظر جامعه تعلیمات اسلامی می‌باشند.

دبستان‌های امام علی (ع) با هدف تربیت انسان‌های معتقد (به اصول دین) و مؤمن ( عامل به عمل صالح)، خلاق و کاوشگر، پژوهشگر، اثر بخش،  کارآمد، ولایت مدار و عالم به آداب و مهارت های زندگی فعالیت می‌کنند. در این مدارس تلاش می‌شود تا از روش‌های نوین آموزشی و فعالیت‌های مهارت محور استفاده شود. دبستان دخترانه امام علی (ع) از روش یادگیری اکتشافی هدایت شده (روش میزان) در آموزش استفاده می‌کند.

برنامه ثبت‌نام

ثبت نام دبستان پسرانه در خردادماه آغاز می‌شود.

پیش ثبت نام پیش دبستان و دبستان دخترانه از ۱۶ بهمن آغاز شده است. برای پیش‌ ثبت‌نام باید وارد سایت www.ememalidbd.jte.ir شده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کرد. در مرحله بعد برای ارزیابی دانش‌آموز و پر کردن فرم تکمیلی توسط اولیا، با خانواده تماس گرفته می‌شود. در صورت پذیرش دانش‌آموز، از اولیا برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت به عمل می‌آید و در صورت پذیرفته شدن، ثبت نام نهایی صورت می‌گیرد. پیش‌ ثبت‌نام آزمون میان پایه (دوم تا ششم)، از فروردین ۱۳۹۹ آغاز می‌شود.

توجه شود که به دلیل لزوم هماهنگی دانش آموزان با این روش آموزشی در دبستان دخترانه، ثبت نام پیش دبستان فقط از متولدین ۹۳ الی ۹۴/۳/۳۱ و ثبت نام پایه اول فقط از متولدین ۹۲ الی ۹۳/۳/۳۱ انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
پیش دبستان و دبستان پسرانهفلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی جنوبی، پلاک ۸۴۴۰۰۳۱۲۱
پیش دبستان و دبستان دخترانهفلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی شمالی، کوچه سوم، پلاک ۱۰۴۴۰۵۰۱۲۲ – ۴۴۰۸۲۸۱۴

 

معرفی مجتمع آموزشی مهر هشتم (منطقه ۲)

مدارس مهر هشتم که از بهترین مدارس ابتدایی تهران هستند، زیر نظر مؤسسه آموزشی شمس الشموس، در سال ۱۳۹۰ با تأسیس پش‌دبسیتان و دبستان پسرانه، با شعار اصلی «یادگیری برای زندگی معنوی» فعالیت خود را آغاز کردند. این شعار دارای سه کلید واژه بوده لذا در برنامه‌ریزی‌ها به «نقش دانش‌آموز در یادگیری»، «جنبه‌های مذهبی و اخلاقی» و «آموزش مهارت‌های زندگی» توجه می‌شود. این مجموعه مدارس، تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را در ۶ حوزه «اعتقادی، عبادی، اخلاقی»، «اجتماعی، سیاسی»، «زیستی و بدنی»، «زیباشناختی و هنری»، «اقتصادی و حرفه‌ای» و «علمی و فناورانه» دنبال می‌کنند.

این مجموعه هم‌اکنون پذیرای دانش‌آموزان پسر از پیش‌دبستان تا متوسطه دوم و دانش آموزان دختر در مقطع پیش‌دبستان و دبستان می‌باشد. در دبستان‌های مهر هشتم، در امر آموزش تلاش می‌شود تا بر اساس رویکردهای نوین آموزشی و با توجه خاص به «رویکرد شناختی»، مدل آموزشی و تربیتی جامع تدوین و اجرا شود. در این راستا به مواردی چون تحقق اهداف درسی آموزش و پرورش در هر سال تحصیلی، توجه به تمام ابعاد دانش‌آموزان، توجه به تفاوت‌های فردی،  توجه به عزت نفس، ایجاد زمینه‌های انتخاب و تقویت قدرت تصمیم‌گیری، شادابی و نشاط، تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری، توجه به اندیشه‌ورزی و تقویت مهارت‌های تفکر و توجه به ظهور و شکل­‌گیری تدریجی شاکله دانش­‌آموزان و صبوری و مداومت و محافظت بر عمل اهمیت فراوان داده می‌شود. دکتر یلدا دلگشایی، عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران و عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم شناختی، استاد مشاور و ناظر مدارس مهر هشتم جهت اجرای صحیح «روش شناختی» در این مدارس می‌باشند.

برنامه ثبت‌نام

پیش ثبت‌نام برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه آغاز گردیده است. برای پیش ثبت‌نام باید به سایت مدرسه با آدرس www.mehr8.ir مراجعه نموده و فرم اطلاعات را کامل کرد. برای انجام پیش ثبت نام حضوری نیز امکان مراجعه حضوری به مدارس وجود دارد. در مرحله بعد جهت انجام مصاحبه حضوری با دانش‌آموز و اولیا، با خانواده تماس گرفته می‌شود.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
مؤسسه نوآوران آموزشی شمس الشموسانتهای بلوار سعادت آباد، کوچه عبقری دوم، بلوار بهزاد، کوچه حلاجیان۲۲۳۸۱۲۰۵
پیش‌دبستان و دبستان پسرانه
کنار گذر بزرگراه یادگار امام، بین بلوار بهزاد و کوچه پیر بسطامی، پلاک ۷۲۲۳۵۰۲۳۲
پیش‌دبستان و دبستان دخترانهسعادت‌آباد، بلوار بهزاد، بن بست شهید حلاجیان۲۲۱۱۵۰۵۴

بهترین دبستان تهران

 

معرفی ادبستان‌های انشاء

ادبستان‌های انشا جزو بهترین دبستان تهران می‌باشند که زیر نظر مؤسسه فرهنگی انشاء (اندیشه‌های ناب شیعی ایرانی اسلامی)، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ در قالب مدرسه ابتدایی دخترانه و پسرانه در تهران و یک مدرسه ابتدایی دخترانه آغاز کردند. مؤسسه فرهنگی انشاء به عنوان یک مرکز تخصصی حوزوی در حوزه انسان‌شناسی اسلامی زیر نظر جمعی از اساتید برجسته و فعالان دغدغه‌مند اصفهان، مبتنی بر مبانی دینی، برهان، عرفان و تجربه و دستیابی به نقشه جامعی از انسان و هستی به عنوان یک نهاد اجتماعی خدمت‌رسان، با مدیریت حجت‌الاسلام میرزایی، در حال فعالیت می‌باشد. از جمله مهمترین اقدامات و فعالیت‌های این موسسه می‌توان به مشاوره، ا‍ستعدادیابی عمومی و تخصصی، آموزش و تحقیق و پژوهش، مهد بازی انشاء و ادبستان انشاء اشاره نمود.

در ادبستان‌های انشاء، در ابتدای ثبت نام، مربیان مورد آزمون‌های استعدادیابی قرار گرفته تا در یک بررسی دقیق، توانمندی‌های فرد مورد شناسایی قرار گیرد و پس از موفقیت در این بخش، پرونده تربیتی فرد که شامل تعیین نقاط قوت و ضعف فرد است تشـکیل می‌گردد. پرونده تربیتی شامل حیطه‌های ادراکی، تحریکی و حرکتی است. هر بخش تحت تربیت خاص خود در برنامه قرار می‌گیرد و فرآیند تربیت در این حیطه‌ها بر اساس آزمون‌های رشد شخصیت رصد می‌شود. شیوه‌های آموزش به گونه‌ای طراحی شده است تا آموخته‌ها و مفاهیم دریافتی به عمل و مهارت تبدیل شود نه صرفا اطلاعات علمی در ذهن دانش‌آموز. به لحاظ اهمیت ورزش و فعالیت بدنی در برنامه تربیتی، زنگ ورزش به صورت روزانه برای همه کلاس‌ها تعریف شده است. متربیان در این زمان تحت برنامه مدون و علمی آمادگی جسمانی زیر نظر مربی حرفه‌ای قرار می‌گیرند.

دبستان انشاء محلی جهت نهادینه کردن آداب و قواعد سبک زندگی در حوزه‌های فردی و اجتماعی می‌باشد. سبک زندگی در عنوانی به نام آداب در حوزه‌های فردی و اجتماعی به متربیان انتقال داده شده و نهادینه می‌شود. زنگ آداب برای همه کلاس‌ها اما با سر فصل‌های مختلف طراحی شده است. برنامه غذاییِ کارشناسی شده بر اساس طب سنتی و اسلامی در دو وعده صبحانه و ناهار به همراه میان وعده در این مجموعه صورت می‌پذیرد. در ادبستان انشاء آزمون‌های همه جانبه شخصیت به جای امتحانات کتبی حافظه محور جایگزین می‌شود. به همین دلیل یکی از بهترین مدارس تهران هستند.

برنامه ثبت‌نام

فرآیند پیش‌ثبت‌نام و تکمیل فرم ثبت‌نام یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران در سال تحصیلی ۹۸-۹۹، در حال حاضر فقط به صورت اینترنتی از طریق مراجعه به سایت www.ensha-edu.ir انجام می‌شود. اولیا پس از مراجعه به سایت باید فرم مشخصات و فرم رزرو نوبت استعداد‌یابی را پر کنند. در مرحله بعد برای انجام مصاحبه و ارزیابی، از طریق مدرسه با خانواده تماس گرفته می‌شود.

در ادبستان‌های دخترانه و پسرانه انشاء، پذیرش دانش‌آموزان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، در پایه‌های پیش‌دبستان تا سوم دبستان صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که به دلیل رویکرد تربیت دینی و انقلابی مدرسه و لزوم هماهنگی خانه و مدرسه در امر تربیت، اولویت ثبت نام با خانواده‌هایی است که با این رویکرد همخوانی داشته باشند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
پیش دبستان و دبستان پسرانهخیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، بن‌بست محوی، انتهای کوچه۰۹۱۹۴۰۷۵۰۹۹ – ۰۲۱۲۲۷۱۴۵۹۳
پیش‌دبستان و دبستان دخترانه
بلوار آفریقا، بالاتر از میرداماد، قبادیان غربی، روبروی دانشکده الهیات دانشگاه آزاد تهران شمال۰۹۳۳۰۱۳۰۷۳۷ – ۰۲۱۸۸۸۸۷۹۸۴

 

معرفی مدارس سلام

مجموعه مدارس سلام با شعار «هر دانش‌آموز، یک آینده ساز»، یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران می‌باشد که دارای شعبه‌های متعددی در تهران و چند شهرستان، در مقاطع پیش‌دبستان تا متوسطه می‌باشند. دبستان‌های سلام در ۱۱ شعبه (۷ مرکز پسرانه و ۴ مرکز دخترانه) در تهران، یک شعبه پسرانه در مشهد مقدس و یک مرکز پسرانه در شاهرود در حال فعالیت می باشند.

رویکرد مدارس سلام، تربیت همه جانبه دانش‌آموزان در ابعاد اجتماعی، علمی و فناوری، هنری و زیبایی شناسی، دینی و اخلاقی،  زیستی و بدنی و اقتصادی و حرفه ای می‌باشد.

برنامه ثبت‌نام

سامانه یکپارچه پذیرش مدارس سلام، از ۱۵ دی‌ماه فعالیت خود را آغاز کرده است. برای ثبت نام در بهترین دبستان تهران ، ابتدا باید وارد سایت www.salamsch.com شده و اطلاعات اولیه فرزند و مدرسه موردنظر را وارد کرد. سپس مسئول ثبت‌ نام مدرسه با اولیا تماس گرفته و از اولیا و فرزند برای شرکت در همایش آشنایی با مدارس سلام دعوت می‌کنند. در مرحله بعد، مشاورین مدرسه برای استعداد سنجی و مصاحبه، از والدین و دانش‌آموز دعوت به عمل می‌آورند. پس از مدتی نتیجه مصاحبه اعلام می شود و در صورت قبولی، تاریخ ثبت نام نهایی به اولیا اعلام می‌گردد.

آدرس و شماره تماس مراکز

دفتر مرکزیشهرک غرب، تقاطع بلوار فرحزادی و نیایش، روبروی مجتمع اریکه ایرانیان، خ تربیت معلم، پ ۳۶۰۲۱۷۱۰۵۹

 

نام مرکز پیش‌دبستان و دبستان پسرانه
آدرستلفن
 سلام یاسین – منطقه ۱خ کامرانیه شمالی، نرسیده به نیاوران، کوچه داریوش، خ ثروتی، پلاک ۵            ۰۲۱۲۲۲۸۶۴۵۶               ۰۲۱۲۲۸۰۴۸۵۱
سلام فرزندان ایران زمین – منطقه ۲
سعادت آباد، بلوار فرحزادی، خ تربیت معلم، پلاک ۳۶      ۰۲۱۸۸۵۶۰۰۹۰         ۰۲۱۸۸۵۶۰۰۸۹
 سلام پیروز – منطقه ۳خ شهید کلاهدوز (دولت)، خ اختیاریه جنوبی، پایین‌تر از میدان اختیاریه، کوچه شهید خداجو، پ ۱۷      ۰۲۱۲۶۶۵۲۹۹۴        ۰۲۱۲۲۵۵۱۰۸۶
 سلام صادقیه – منطقه ۵فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهارراه مخابرات، پلاک ۱۲۵          ۰۲۱۴۴۹۶۵۸۳۶            ۰۲۱۴۴۹۶۵۸۳۴
 سلام همت – منطقه ۵
بلوار اشرفی اصفهانی، پایین‌تر از میدان پونک، خ شهید مخبری، پلاک ۳۶            ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۷۸               ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۷۵
سلام شهدای خلیج فارس – منطقه ۲۲شهرک گلستان، بلوار کاج، نرسیده به اتوبان شهید خرازی، نبش بنفشه ۱۲، پلاک ۱۰۱             ۰۲۱۴۴۷۴۳۹۲۳                         ۰۲۱۴۴۷۴۵۶۰۴
 سلام یوسف آباد – منطقه ۶خیابان ۶۴ یوسف‌آباد (آینه وند)، زیر پل آ اس پ، پلاک پ ۱۴۰۲۱۸۸۶۲۱۵۰۶-۸

 

نام مرکز پیش‌دبستان و دبستان دخترانهآدرستلفن
سلام فرشتگان یاسین – منطقه ۱تجریش، خ دزاشیب، نرسیده به سه راه عمار، کوچه شهید علیرضا افشار، پلاک ۱۰۲۱۲۲۳۹۷۲۳۳
سلام منان – منطقه ۲
شهرک قدس (غرب)، فاز یک، خ ایران‌زمین، خ گلستان جنوبی، پلاک ۱۰۰۲۱۸۸۳۸۰۰۱۴-۱۷
سلام سرو (تهرانپارس) – منطقه ۴فلکه سوم تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ غربی، بین عادل و طاهری، پلاک ۴۴۰۲۱۷۷۷۱۲۳۵۸
سلام سبز – منطقه ۵ستاری جنوب به شمال، بالاتر از خیابان پیامبر (از سمت لاین کندرو)، بالاتر از فروشگاه کوروش، نرسیده به خیابان باهنر، نبش کوچه کرمی      ۰۲۱۴۴۰۶۸۶۷۶       ۰۲۱۴۴۰۸۷۳۸۵

 

معرفی مجتمع آموزشی راه رشد (منطقه ۲)

مجتمع تعاونی فرهنگی راه رشد یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران می‌باشد که در سال ۱۳۶۴ با تأسیس مرکز پیش‌دبستان کار خود را آغاز کرد و اکنون در تمام مقاطع تحصیلی پذیرای دانش‌آموزان دختر و پسر می‌باشد.

استفاده از روش‌های فعال در آموزش و یادگیری، ایجاد شرایط عینی‌سازی مفاهیم برای کسب مهارت‌های علمی، آموزش زبان‌های خارجی، اهمیت داشتن آموزش کامپیوتر، استفاده از فناوری روز دنیا برای آموزش مؤثر، آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای زندگی در قرن ۲۱ شامل سواد مالی، اندیشه و شهروندی، آموزش تلفیقی دروس و … جزو رویکردهای مهم مدرسه می‌باشند. در همین راستا، طراحی و اجرای برنامه‌های آموزشی مجتمع در راستای پرورش انسان‌هایی متفکر، متخصص و توانمند در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی و حرفه‌ای به عنوان شهروندان خلاق، جامعه‌پذیر، منعطف و توسعه‌ یافته است.

برنامه ثبت‌نام

برای پیش ثبت‌نام در یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران والدین باید به سایت www.raheroshd.org مراجعه و فرم مشخصات را تکمیل کنند. سپس برای انجام مراحل بعدی از طرف مدرسه با آنان تماس گرفته خواهد شد.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
ساختمان مرکزیشهرک قدس، فاز یک، خیابان مهستان، جنب دانشگاه آزاد، پلاک ۲۱۸۸۵۷۲۱۰۶-۹
پیش دبستان و مهد کودک – شعبه ۱
شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران‌زمین، گذر فروردین، پلاک ۵۸۸۰۷۶۴۲۷ – ۸۸۰۸۶۶۷۰
پیش دبستان و مهد کودک – شعبه ولنجکولنجک، خیابان هجدهم، پلاک ۹۲۲۴۲۷۲۶۸
دبستان دخترانهشهرک قدس، فاز یک، خیابان مهستان، کوچه چهاردهم، پلاک ۲۸۸۵۷۲۱۰۵-۶
دبستان پسرانه – دوره اولسعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، کوی مروارید، شقایق یکم، پلاک ۱۱ و ۱۳۸۸۶۹۶۲۳۲ – ۸۶۱۲۷۸۵۴
دبستان پسرانه – دوره دوم
سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، کوی مروارید، شقایق یکم، پلاک ۱۱ و ۱۳۸۸۶۹۹۷۷۶ – ۸۸۲۱۸۹۵۶

معرفی مدارس سما

مدارس سما جزو یکی از بهترین دبستان تهران می‌باشند که زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی اداره می شوند و از سال ۱۳۷۰ آغاز به کار کرده‌اند و هم اکنون ۶۳۶ مدرسه دخترانه و پسرانه از مقطع پیش‌دبستان و دبستان تا متوسطه دوم در سراسر کشور دارند. سازمان مدارس سما همچنین مدارس خاصی مانند مدرسه تخصصی ورزش، مدارس دوزبانه و مدارس هوشمند را نیز تأسیس کرده است.

این مدارس سعی می کنند به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی، احترام به دانش‌آموزان، وجود تعادل در تکالیف و افزایش عزت نفس دانش‌آموزان را مورد توجه قرار دهند و ضمن تقویت نقاط قوت خود، معایب را شناسایی و آن ها را رفع نمایند.

برنامه ثبت‌نام

پیش ثبت‌نام دبستان‌های سما اکنون آغاز شده است. برای ثبت نام یکی از بهترین مدارس ابتدایی تهران باید به سایت www.samaschools.ir مراجعه و مرکز مورد نظر را انتخاب کرد. در مراکزی که تعداد متقاضی زیاد باشد، پس از انجام مصاحبه علمی و اخلاقی با دانش آموز و والدین، پذیرش نهایی صورت می‌گیرد.  لازم به ذکر است که این مدارس اکثراً دارای امکانات مناسبی می‌باشند و طبق قوانین مصوب آموزش و پرورش شهریه دریافت می‌کنند.

آدرس و شماره تماس مراکز

نام مرکزآدرستلفن
دبستان پسرانه ۱جنت‌آباد شمالی، بزرگراه آبشناسان (ایرانپارس)، جنب پمپ بنزین، خ جوانمرد (شقایق سابق)، کوچه شانزدهم۴۴۸۴۳۴۴۸
دبستان پسرانه ۲
پاسداران، انتهای بوستان پنجم، نبش گلشن، پلاک ۳۱۲۲۳۲۴۵۳۷
دبستان پسرانه ۳امیرآباد شمالی، کوچه شهید نادر ابراهیمی (خیابان هفدهم)، پلاک ۱۱۹۸۸۲۲۴۹۳۶
دبستان دخترانه ۱بلوار فردوس شرق، بین رامین و گلستان، پلاک ۲۷۰۴۴۰۷۳۹۳۱
دبستان دخترانه ۲خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه نبوی، پلاک ۵۲۲۲۱۱۲۲۴
دبستان دخترانه ۴
خیابان پاسداران، گلستان هفتم (شهید کریمیان)، پلاک ۵۲۲۲۵۶۴۵۰۰
دبستان دخترانه ۷خیابان کرمان جنوبی، خیابان موسوی، پلاک ۷۲۲۳۲۸۲۹۲

 

سایر مدارس

مدارس غیر انتفاعی دیگری نیز در شهر تهران هستند که جزو بهترین مدارس ابتدایی تهران می‌باشند. این مدارس به تفکیک پسرانه و دخترانه بودن در جداول زیر معرفی شده‌اند. پیش ثبت نام این مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ آغاز شده است. اولیا باید برای پیش ثبت‌نام به سایت مدارس مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل نمایتد.

مدارس پسرانه

نام مرکزآدرس آدرس سایتتلفن
مؤسسه فرهنگی روزبه – دوره اول (منطقه ۳)خ شیخ بهایی، نرسیده به میدان پیروزان، بین کوچه دوازده متری اول و کوچه یازدهمwww.rouzbeh.org.ir۸۸۶۰۰۸۱۶ – ۸۸۶۱۳۶۶۷
مؤسسه فرهنگی روزبه – دوره دوم (منطقه ۳)
خ شیخ بهایی، نرسیده به میدان پیروزان، کوچه دوازده متری اولwww.rouzbeh.org.ir۸۸۰۳۰۰۵۱ – ۸۸۰۴۶۹۳۹
مجتمع آموزشی رهیار – دبستان شعبه عدل (منطقه ۵)
بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از تقاطع همت، خ خوش طینت، پ ۶۹www.rahyar.org۴۴۴۱۱۲۸۴-۵
مجتمع آموزشی رهیار – پیش‌دبستان و دبستان شعبه پونک (منطقه ۵)پونک، خ سردار جنگل، پایین‌تر از چهارراه میرزابابایی، نبش کوچه گلزار یکم شرقی، پ ۵۹www.rahyar.org۴۴۴۷۰۳۸۱-۳
مجتمع آموزشی و پرورشی صلحا (منطقه ۴)میدان هروی، خ وفامنش، به سمت میدان حسین‌آباد، کوچه شهید جمالی غربی (گیتی سابق)، سمت راستwww.solaha-school.ir۰۲۱۲۸۸۰۰
پیش‌دبستان و دبستان قرآنی ریّان نورالهدی (منطقه ۲)خ ستارخان، خ پاتریس لومومبا، بلوار سروناز، پلاک ۵www.rayyanschool.ir۶۶۱۲۸۴۰۰ – ۶۶۱۲۴۷۲۰
پیش‌دبستان و ادبستان پسرانه شهید چمران (تا پایه پنجم) (منطقه ۱۵)
میدان خراسان، جنب پاساژ خراسان، پلاک ۳۱www.chamraniha.com۳۳۵۵۱۸۱۳
پیش‌دبستان و دبستان نیکان (منطقه ۳)خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان وارسته، پلاک ۲___________۲۲۰۰۸۸۱۱
پیش‌دبستان و دبستان شهید مهدوی (منطقه ۱)
خ شهید سرلشکر فلاحی (زعفرانیه)، خ شهید اعجازی، کوچه زنبق، کوچه میناwww.mahdavischool.org۲۲۴۳۵۵۵۰
پیش دبستان و دبستان پسرانه فرهنگ (زیر نظر حداد عادل)
خ شهید دستجردی (ظفر)، خ فرید افشار، انتهای خ شهید دلیری، خ نونهالان، خ شهید صفری، انتهای خ ناز، خ شهید شیخ عطار
www.mehrefarhang.sch.ir۲۲۶۴۸۹۰۱ – ۲۲۶۴۸۹۰۰
پیش دبستان و دبستان علامه امینی (ره) (منطقه ۵)فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، خ ابراهیمی شمالی، پ ۱۴
www.allameamini.org۴۴۰۰۱۰۱۳ – ۴۴۰۰۱۰۱۲

 

مدارس دخترانه

نام مرکزآدرسآدرس سایتتلفن
مجتمع آموزشی مشکوه (منطقه ۲)جلال ال احمد، بین یادگار و اشرفی، کوی ارمکان، خ فرزانگان، انتهای خ الوند ۳www.meshkatedu.ir۴۴۲۲۸۳۱۳
مجتمع فرهنگی روشنگر (منطقه ۲)شهرک غرب، بلوار ایوانک غربی، فاز ۶، گل‌افشان جنوبیwww.roshangar.sch.ir۴۲۸۹۶۱۰۰ – ۸۸۰۸۲۶۱۱
مجتمع فرهنگی آموزشی تزکیه (منطقه ۲)
پل مدیریت، بلوار دریا، چهارراه شهید مطهری، مطهری شمالی، کوی مرواریدwww.tazkieh.ir۸۸۶۹۸۰۵۱
پیش‌دبستان و دبستان قرآنی ریّان نورالهدی (منطقه ۹)خ آزادی، روبروی دانشگاه شریف، کوچه شهید حیدرتاش، پلاک ۳۶www.rayyanschool.ir۶۶۰۶۷۰۱۴ – ۶۶۰۰۷۵۳۹
پیش‌دبستان و ادبستان دخترانه شهید چمران (تا پایه چهارم) (منطقه ۱۵)
میدان خراسان، ابتدای خیابان خراسان، جنب پلیس ۱۰+، پلاک ۱۱www.chamraniha.com۳۳۵۶۴۳۹۷
مجتمع آموزشی نورا (منطقه ۵)
اکباتان، فاز ۳، انتهای خیابان شکوری شرقیwww.nooraschool.ir۴۴۶۴۳۴۰۱ – ۴۴۶۴۳۴۰۳
مجتمع آموزشی شهید مهدوی (منطقه ۱)
خ شهید سرلشکر فلاحی (زعفرانیه)، خ شهید اعجازی، کوچه زنبق، کوچه مینا
www.mahdavischool.org۲۲۴۳۵۵۵۰
پیش‌دبستان و دبستان نرگس (منطقه ۱۱)
خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان فرهنگ، کوچه هجدهم ، پلاک ۲۲
www.jte.ir/web/narges۵۵۳۷۳۵۵۹ – ۵۵۳۷۳۵۶۰
 پیش‌دبستان و دبستان آب و آینه (منطقه ۳)
خ پاسداران، خ شهید گل نبی، خ ناطق نوری (زمرد)، کوچه دعوی (نیستان یکم)، پ ۳۰
www.aboayenehschool.ir
۲۲۸۵۵۳۸۲
مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از بهترین مدارس ابتدایی تهران
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.