زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۵۴۲

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

0
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

مهم ترین موضوع در بحث پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، تاریخ پرداخت هزینه‌ی ثبت نام است که در صورت مشکل پرداخت هزینه ، امکان جاماندن از ثبت نام تیزهوشان وجود دارد زیرا زمان پرداخت هزینه ثبت نام تاریخ ثابتی نداشته و در طول سال شاهد تغییرات آن بوده‌ایم که باعث ایجاد مشکل ثبت نام در سال های گذشته برای داوطلبان تیزهوشان شده است.
در ادامه به شیوه پرداخت هزینه، سایت پرداخت هزینه و مشکلات ثبت نام تیزهوشان که اکثراً شامل نداشتن رمز همگام که برای ثبت نام الزامی است، یا مشکلات پرداخت بانکی برای ثبت نام تیزهوشان،است می‌پردازیم.

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی بوده و صرفا از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان ممکن خواهد بود. لازم به ذکر است که داوطلبان برای پرداخت هزینه صرفاً باید از کارت بانکی که دارای رمز دوم اینترنتی می‌باشد استفاده کنند. داوطلبان باید از طریق درگاه اینترنتی که در سایت ثبت نامی مدارس تیزهوشان پایه هفتم به نشانی ( azmoon.medu.ir ) وجود دارد مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ ریال ( دویست و پنجاه هزار ریال ) را به عنوان هزینه ثبت نامی مدارس تیزهوشان پرداخت کنند.

راهنما تصویری پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم

داوطلبان در اولین مرحله از پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم باید به سایت ثبت نام مداس تیزهوشان به نشانی ( azmoon.medu.ir ) مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی خود و رمز همگام وارد پورتال شخصی خود شوند.

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در قسمت بعد نقش خود و عنوان سازمان را مشخص کنید.

داوطلبان پس از ورود به پرتال شخصی خود با انتخاب گزینه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم در کادر مدیریت می‌توانند اقدام به پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم کنند.

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

لازم به ذکر است که داوطلبان برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم می‌بایست از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی می‌باشند استفاده نمایند.

سمپاد ششم

پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

پرداخت هزینه سمپاد ششم

پس از مشاهده رسید پرداختی از آن پیرینت تهیه نمایید سپس گزینه تکمیل فرآیند خرید را انتخاب کنید.

هزینه مدارس سمپاد

در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت هزینه این تصویر را مشاهده کرده و باید رسید ثبت نام را دریافت نمایید.

پرداخت هزینه مدرسه سمپاد

زمان پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در حال حاضر برای پرداخت هزینه ثبت نام در سال ۹۹ زمان خاصی معین نشده است اما با توجه به زمانبندی پرداخت هزینه در سال های گذشته دو حالت وجود دارد:

  1. حالت اول : یا بعد از ثبت نام اینترنتی و تکمیل مراحل ثبت نام در سایت همگام و انتخاب اولویت های انتخاب مدرسه و تایید نهایی می‌باشد که امسال در بازه زمانی (اواخر بهمن تا اوایل اسفند ماه) بود است.
  2. حالت دوم : یا در زمان گرفتن کارت ورود به جلسه که در سال‌های پیش موعد پرداخت هزینه ی ثبت نام تیزهوشان بوده است و معمولا در بازه‌ی (اواسط فروردین ماه) بوده است.

مشکل در پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که در بازه زمانی ۲۶/ بهمن ماه/ ۹۸ الی ۰۳/ اسفند ماه/ ۹۸ می‌باشد دچار مشکل در پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شده و نتوانستند این مبلغ را پرداخت کنند، می‌توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که تقریباً یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان هفتم می‌باشد با مراجعه به سایت ثبت نامی ( azmoon.medu.ir ) مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود به پورتال شخصی خود وارد شده و با انتخاب گزینه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم از کادر مدیریت اقدام به پرداخت هزینه کند.

مشکل در پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

تست بنر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.