زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۵۴۲

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

0
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

برخی دانش آموزان هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دچار اشتباه میشوند و ممکن است اطلاعات نادرست وارد کنند. به علت حساسیت صحت ورود اطلاعات ثبت نام آزمون برای صدور کارت ورودبه جلسه آزمون تیزهوشان و تطابق اطلاعات کارت ورود به جلسه با مشخصات فرد و نیز عدم امکان بازگشت به صفحه ثبت نام بعد از پرداخت وجه برای جلو گیری از عواقب آن امکان ویرایش اطلاعات قرار داده شده است. در این مقاله قصد داریم ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را شرح دهیم تا داوطلبان بدون مشکل فرآیند ویرایش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

desktop

نحوه ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم

همانطور که در بالا‌تر اشاره کردیم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان ششم وجود دارد.داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم به صورت الکترونیکی از طریق سایت استعداد های درخشان به آدرس ( hoosh.medu.ir ) وجود دارد که در قسمت بعد به صورت تصویری مراحل آن را توضیح خواهیم داد.

راهنما تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان ششم

در ابتدا وارد سایت ( hoosh.medu.ir ) شوید و پایه تحصیلی خود را انتخاب کرده و در قسمت های مشخص شده کد ملی و رمز همگام خود را وارد نمایید، در وارد کردن حروف کوچک و بزرگ دقت کافی را داشته باشد.

سایت تیزهوشان hoosh.medu.ir

داوطلبان در صورت فراموشی و گم کردن رمز همگام خود می‌توانند مقاله تغییر و بازیابی رمز همگام را مطالعه کنند.

نقش و سازمان خود-که عمدتا نقش دانش‌آموز و سازمان نام مدرسه میباشد-را انتخاب کنید.

ویرایش ثبت نام تیزهوشان ششم

سپس بعد از ورود به پورتال همگام خود قبل از ثبت نهایی با انتخاب گزینه ویرایش می‌توانید نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم اقدام نمایید.

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دقت داشته باشید که امکان ویرایش ثبت نام تا قبل از پرداخت هزینه آزمون امکان پذیر می‌باشد.

ویرایش ثبت نام آزمون سمپاد ششم به هفتم

در مرحله آخر برای ذخیره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم پس از مرور دوباره اطلاعات روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

ویرایش ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم

زمان ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام در هنگام ثبت نام وجود دارد ولی اگر دانش‌آموز بعد از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان متوجه اشتباه در وارد کردن اطلاعات ثبت نام آزمون خود شود در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

اطلاعات قابل ویرایش

در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان یا در زمان مقرر ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اطلاعاتی از قبیل استان،شهر مقصد و اولویت‌های انتخابی امکان پذیر خواهد بود و دقت داشته باشید امکان ایجاد تغییر در نام ، نام خانوادگی ، کدملی ، نوع دبستان و نوع استان کنونی وجود ندارد.

سهمیه دانش‌ آموزان مدارس تیزهوشان برای کنکور

اغلب افراد متقاضی مدارس تیزهوشان گمان می‌کنند که اگر در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند به آنها در کنکور امتیاز و یا سهمیه تعلق خواهد گرفت، که این تصور غلطی است. چند سالی است که به دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان سهمیه‌ای اختصاص داده نشده است و تنها تفاوت آنها با دیگر دانش‌آموزان بعضاً از حیث میزان اطلاعات علمی و تفاوت در شرایط آموزشی آنان است.

داوطلبان مدارس تیزهوشان باید توجه کنند آنچه با عنوان سهمیه المپیادهای علمی نام برده می‌شود، متفاوت است، هر یک از داوطلبان می‌توانند در المپیادهای علمی شرکت نموده و در صورت کسب رتبه، سهمیه المپیادهای علمی با توجه به شرایط و ضوابط مخصوص به المپیادهای علمی به آنها تعلق خواهد گرفت.

داوطلبان برای آگاهی از سهمیه های موجود در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم می‌توانند مقاله سهمیه مدارس تیزهوشان ششم را مطالعه کنند.

تست بنر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.