زمان تقریبی مطالعه: ۵ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور ۹۸

0
زمان تقریبی مطالعه: ۵ دقیقه

دانشگاه ‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد، این امکان را فراهم کردند تا علاقه‌مندان بتوانند در مقاطع بالاتر و رشته‌ی مدنظر ادامه تحصیل دهند. داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند. این دانشگاه‌ها هرساله آزمونی بعنوان آزمون دانش پذیری برگزار می‌کنند که دانش پذیران پس از کسب نمره‌ی قبولی در آن می‌توانند بعنوان دانشجو، پذیرش شوند. این آزمون پس از اتمام ترم اول از دروس ارائه شده در همان ترم گرفته می شود و در طول این ترم دانش پذیران بدون حضور در کلاس باید دروس را خوانده و برای آزمون آماده‌ شوند. منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور را سازمان سنجش مشخص می‌کند.

موضوع قابل توجه برای داوطلبان این است که با مطالعه‌ی منابع مربوط به گرایش مورد علاقه‌ی خود، بتوانند در آزمون قبول شوند و در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند. در این مقاله منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور که شما برای شرکت در آزمون دانش پذیری در این رشته‌ نیاز دارید، در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید در آزمون پیش رو موفق باشید.

معرفی رشته‌ی مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

در ادامه به معرفی رشته‌ی مدیریت کسب و کار و گرایش های آن خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید منابع مطالعاتی را که در قالب pdf در قسمت چارت دروس قرار دارد، دانلود کنید. از مهمترین علت های شکوفایی و توسعه یک کشور وجود مدیری ماهر ،خلاق و متخصص است. آنچه امروز جای خالی اش بسیار در میان مدیران و متخصصین حس می شود نداشتن تخصص برای مدیران و نبود دانش مدیریت در میان متخصصان است. MBA این فضا را فراهم کرده تا دانش به روز مدیریت را متناسب با تخصص دوره کارشناسی به شما ارائه کند. مدیریت کسب و کار ابتدا قرن بیستم برای اولین بار در آمریکا متولد شد تا تبدیل به یکی از احزای مهم موتور پیشرفت و توسعه ایالات متحده شود. نزذیک به صد سال از ظهور این رشته می گذرد اما همچنان حرفایی تازه در عرصه مدیریت کسب و کار قابل بیان است.

 منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

  • مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی
  • مدیریت کسب و کار گرایش بازار یابی
  • مدیریت کسب و کار گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی
  • مدیریت کسب و کار گرایش سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات
  • مدیریت کسب و کار گرایش عملیات و زنجیره تامین
  • مدیریت کسب و کار گرایش فناوری
  • مدیریت کسب و کار گرایش مالی
  • مدیریت کسب و کار گرایش انرژی

تذکر: داوطلبان باید توجه داشته باشند که در هنگام شرکت در آزمون دانش پذیری باید گرایش خود را اتنخاب نموده و سپس در آزمون مربوطه شرکت کنند. برخلاف مقطع کارشناسی ارشد با کنکور مجاز به انتخاب یک گروه یا چند رشته نیستند. 

منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور همه‎ی گرایش ها

نام درستعداد واحدنام منابع درسینام مولف/ مترجمنام ناشرملاحظات
زبان تخصصی۲زبان تخصصی مدیریت بازاریابیمیرزاحسن حسینی، شهرام جنابیدانشگاه پیام نورـــــــ
مدیریت استراتژیک۳مدیریت استراتژیک پیشرفتهرضا رسولی، علی صالحیدانشگاه پیام نورـــــــ
نظریه های سازمان ومدیریت۳تئوریهای سازمان: ساختار و طرح سازمانیاستیفن . رابینز / سیدمهدی الوانی، حسن دانایی فردصفارفصول ۱ تا پایان ۱۲ مطالعه شود.

 

مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی

چارت درسی مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش بازار یابی

چارت درسی مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش عملیات و زنجیره تامین

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش عملیات زنجیره تأمین (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش فناوری

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش فناوری (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش مالی

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش مالی (pdf)

مدیریت کسب و کار گرایش انرژی

چارت ارشد مدیریت کسب و کار گرایش انرژی (pdf)

ثبت نام کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

ثبت نام طرح فراگیر پیام نور فقط یک بار در سال برگزار می‌شود، بازه ثبت نام ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ تا ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ می‌باشد.

در صورتی با کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، که بدون کنکور میباشد، آشنا نیستید. یا رشته‌های آن را نمیشناسید پیشنهاد می‌شود مقاله همه چیز درباره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کنید.

منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

زمان آزمون دانش پذیری کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور

آزمون دوره دانش‌پذیری نیز در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ برگزار می‌شود. همچنین داوطلبان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون دانش‌پذیری از طریق سامانه سنجش اقدام نمایند.

نحوه‌ی ثبت نام آزمون دانش پذیری

پس از اینکه منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار فراگیر پیام نور را مطالعه نمودید به منظور ثبت نام در این آزمون باید مراحل زیر را طی کنید.

۱ -مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  sanjesh.org
۲ -دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از پایگاه اینترنتی سازمان مذکور
۳ -آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام
۴ -با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام میگیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارتهـای بـانکی عضـو شبکه شتاب هر یک از بانکهای جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد با مراجعـه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. برای اطلاعات دقیق‌‌تر از شهریه دقیق  دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد مقاله ما را در این زمینه مطالعه کنید.

کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون وارد سایت سازمان سنجش شده و پس از دریافت اطلاعات ثبت نامی نظیر شماره‌ی پرونده و کد رهگیری قابل دریافت است. باید توجه داشت که اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه با اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت نامی داوطلب همخوانی داشته باشد. در صورت مغایرت می بایست داوطلب به باجه های رفع نقص که قبل از آزمون توسط سازمان سنجش معین می گردد، مراجعه کند. همچنین در نظر داشته باشید که عکس داوطلب در پرینت کارت ورود به جلسه قابل مشاهده می‌باشد.

نکته: اشخاصی که اطلاعاتی همچون سهمیه، معدل مقطع کارشناسی و یا اینگونه اطلاعات را در زمان ثبت نام اشتباه وارد کردند قابل ویرایش است.

شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران، مرکز مشاوره باخه در ارتباط باشید و از مزایای مشاوره تلفنی باخه استفاده نمایید .

مرکز مشاوره باخه
دانشگاه ‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد، ای
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.