منابع ارشد فراگیر پیام نور مدیریت جهانگردی 99

0
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

دانشگاه ‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد، این امکان را فراهم کردند تا علاقه‌مندان بتوانند در مقاطع بالاتر و رشته‌ی مدنظر ادامه تحصیل دهند. داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند. این دانشگاه‌ها هرساله آزمونی بعنوان آزمون دانش پذیری برگزار می‌کنند که دانش پذیران پس از کسب نمره‌ی قبولی در آن می‌توانند بعنوان دانشجو، پذیرش شوند. این آزمون پس از اتمام ترم اول از دروس ارائه شده در همان ترم گرفته می شود و در طول این ترم دانش پذیران بدون حضور در کلاس باید دروس را خوانده و برای آزمون آماده‌ شوند. منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی را سازمان سنجش مشخص می‌کند.

هر ساله بسیاری از داوطلبان علاقه به تحصیل در دانشگاه فراگیر پیام نور دارند که دلایل مختلفی دارد یکی از اصلی ترین دلایل پایین بودن شهریه ارشد فراگیر پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه‌ها می‌باشد. موضوع قابل توجه برای داوطلبان این است که با مطالعه‌ی منابع مربوط به گرایش مورد علاقه‌ی خود، بتوانند در آزمون قبول شوند و در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند. در این مقاله منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی که شما برای شرکت در آزمون دانش پذیری در این رشته‌ نیاز دارید، در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید در آزمون پیش رو موفق باشید.

داوطلبان برای آگاهی از رشته‌ها و گرایش‌های دانشگاه فراگیر میتوانند مقاله لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کنند.

معرفی رشته‌ی مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

در ادامه به معرفی ارشد مدیریت جهانگردی بدون کنکور پیام نور و گرایش های آن خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید منابع مطالعاتی را که در قالب pdf در قسمت چارت دروس قرار دارد، دانلود کنید. در دنیای امروز صنعت گردشگری جزء مهم ترین و پولسازترین منبع اقتصادی برای کشورها محسوب می شود. دور از تصور نیست که کشورهای  پیشرفته دست به تربیت افرادی بزنند که میزان کسب سود را از این صنعت به حداکثر برساند. با اعلام آمار رسمی سازمان جهانگردی میزان گردشگران در سال 2017 به بیش از 1200میلیون نفر رسیده که این رقم در مقایسه با سال های گذشته افزایشی چشم گیر داشته است.

در صورتی که با کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، که بدون کنکور می‌باشد، آشنا نیستید. یا رشته‌های آن را نمیشناسید پیشنهاد می‌شود مقاله ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کنید.

منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

  • بازاریابی جهانگردی

این آمار و ارقام حکایت از رشد سریع و روز افزون صنعت گردشگری و به تبع مدیریت جهانگردی دارد.فقدان مدیران لایق و خلاق در صنعت گردشگری ایران واقعیتی ملموس است. با توجه به پتانسیل های فراوان گردشگری ایران، عدم توجه‌کافی به صنعت گردشگری سبب هدر رفت منابع و خسارات فراوانی شده است لذا تربیت و آموزش مدیران در صنعت جهانگردی یکی از ملزومات کشور به حساب می آید.

منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی گرایش بازاریابی جهانگردی

نام درس/ تعداد زیبا نام منابع درسي نام مولف/ مترجم/ ناشر ملاحظات
مديريت منابع انساني در صنعت جهانگردی/ 2 مديريت منابع انساني در صنعت گردشگري و مهمان نوازی ابوالفضل تاج زاده نمين/ سمت فصول 1 تا پايان 10 مطالعه شود.
اصول مديريت و بازاريابي خدمات/ 2 مديريت بازاريابي در صنعت گردشگري زهره دهدشتي شاهرخ . مرتضي فياضي/ مهكامه فصول 9 تا پايان 14 مطالعه شود.
مديريت كيفيت جامع در صنعت جهانگردی/ 2 مديريت كيفيت فراگير – ابزارهاي استراتژيك و فرهنگي (جلد اول) جعفري رسا شيرازي منش، اصولي و دیگران/ رسا ـــــــ
تحليل رفتار جهانگردي و تعامل فرهنگي/ 2 گردشگري بين الملل فرهنگ ها و رفتار يوته رايزينگر/محمد نجار زاده. اميد حكيمي.جمال مراد نژاد/ مهكامه فصول 1 تا پايان 6 مطالعه شود.

چارت درسی گرایش بازاریابی جهانگردی

چارت درسی مديريت جهانگردي گرايش بازاريابي جهانگردي (pdf)

 ثبت نام کارشناسی ارشد بازاریابی جهانگردی فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور فقط یک بار در سال برگزار می‌شود، بازه ثبت نام كارشناسي ارشد فراگير پیام نور سال 1399 (نوبت بيست و يکم) از روز چهارشنبه 99/09/05 و تا روز چهارشنبه 99/09/12 میباشد.

منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی

زمان آزمون دانش پذیری کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، آزمون كارشناسي‌ارشد فراگير دانشگاه پيام نور بهمن ماه سال 1399 (نوبت بيست و يکم) در روز جمعه مورخ 99/11/17 برگزار خواهد شد. همچنین می‌توانید از طریق صفحات مجازی مرکز مشاوره باخه از زمان دقیق آزمون آگاه شوید.

نحوه‌ی ثبت نام آزمون دانش پذیری

پس از اینکه منابع ارشد فراگیر مدیریت جهانگردی را مطالعه نمودید به منظور ثبت نام در این آزمون باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. مراجعه به پايگاه اينترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی sanjesh.org
  2. دريافت دفترچه ارشد فراگیر پیام نور از پايگاه اينترنتی سازمان مذكور
  3. مطالعه شرایط و مدارک ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور درج شده در دفترچه ثت نامی
  4. با توجه به اينكه پرداخت  هزینه ثبت نام  منحصراً بصورت اينترنتی انجام ميگيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌های بـانكی عضو شبكه شتاب هر يك از بانك‌های جمهوری اسلامی ايران در داخل يا خارج از كشور كه پرداخت الكترونيكی آن‌ها فعال ميباشد با مراجعـه به سايت سازمان و پرداخت مبلغ  950،000ريال به عنوان وجه ثبت نام شركت در آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام نمايند. برای اطلاعات دقیق‌‌تر از شهریه دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد مقاله ما را در این زمینه مطالعه کنید.

پیشنهاد می‌شود داوطلبانی که می‌توانند از سهمیه استفاده کنند مقاله سهمیه ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کنند.

کارت ورود به جلسه

متقاضیان برای دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ 99/11/14 لغايت روز پنجشنبه مورخ 99/11/16 وارد سایت سازمان سنجش شده و پس وارد کردن شماره‌ی پرونده و کد رهگیری اقدام به دریافت کارت نمایید. باید توجه داشت که اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه با اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت نامی داوطلب همخوانی داشته باشد. در صورت مغایرت می بایست داوطلب به باجه های رفع نقص که قبل از آزمون توسط سازمان سنجش معین می‌گردد، مراجعه کند. همچنین در نظر داشته باشید که عکس داوطلب در پرینت کارت ورود به جلسه قابل مشاهده می‌باشد.

اشخاصی که اطلاعاتی همچون سهمیه، معدل مقطع کارشناسی و یا اینگونه اطلاعات را در زمان ثبت نام اشتباه وارد کرده‌اند میتوانند با مطالعه مقاله ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کرده تا با نحوه ویرایش آشنا شوند.

اعلام نتایج آزمون

کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری کنکور ارشد فراگیر پیام نور 99 در جلسه آزمون حضور داشته و با یک دیگر به رقابت پرداختند، می‌توانند در زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور با مراجعه به سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند . پیرو اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور محل قبولی داوطلبان مشخص شده و پذیرفته شدگان می توانند از نیمسال دوم یعنی بهمن ماه در کلاس های درس حاضر شوند.

شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره باخه در ارتباط باشید و از مزایای مشاوره تلفنی باخه استفاده نمایید.

سوالات متداول

1- آیا منابع ذکر شده در مقاله، برای شرکت در آزمون فراگیر مدیریت جهانگردی کافی است ؟

 

بله، این منابع توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای آزمون فراگیر مدیریت جهانگردی مشخص شده است .

2- آیا مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی برای قبولی کفایت نمی‌کند ؟

 

خیر، منابع مطالعاتی کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دانش پذیری فراگیر کاملا متفاوت است .

3- به جز منابع اصلی اعلام شده سالهای گذشته چه پیشنهادی دارید ؟

 

بهترین مکمل برای منابع اصلی فراگیر مدیریت جهانگردی حل آزمون‌های سال‌های گذشته می‌باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.