زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

منابع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور ۹۸

0
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

دانشگاه ‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد، این امکان را فراهم کردند تا علاقه‌مندان بتوانند در مقاطع بالاتر و رشته‌ی مدنظر ادامه تحصیل دهند. داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند. این دانشگاه‌ها هرساله آزمونی بعنوان آزمون دانش پذیری برگزار می‌کنند که دانش پذیران پس از کسب نمره‌ی قبولی در آن می‌توانند بعنوان دانشجو، پذیرش شوند. این آزمون پس از اتمام ترم اول از دروس ارائه شده در همان ترم گرفته می شود و در طول این ترم دانش پذیران بدون حضور در کلاس باید دروس را خوانده و برای آزمون آماده‌ شوند. منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور را سازمان سنجش مشخص می‌کند.

موضوع قابل توجه برای داوطلبان این است که با مطالعه‌ی منابع مربوط به گرایش مورد علاقه‌ی خود، بتوانند در آزمون قبول شوند و در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند. در این مقاله منابع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور که شما برای شرکت در آزمون دانش پذیری در این رشته‌ نیاز دارید، در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید در آزمون پیش رو موفق باشید.

معرفی رشته‌ی مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

در ادامه به معرفی رشته‌ی مدیریت جهانگردی و گرایش های آن خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید منابع مطالعاتی را که در قالب pdf در قسمت چارت دروس قرار دارد، دانلود کنید. در دنیای امروز صنعت گردشگری جزء مهم ترین و پولسازترین منبع اقتصادی برای کشورها محسوب می شود. دور از تصور نیست که کشورهای  پیشرفته دست به تربیت افرادی بزنند که میزان کسب سود را از این صنعت به حداکثر برساند. با اعلام آمار رسمی سازمان جهانگردی میزان گردشگران در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۱۲۰۰میلیون نفر رسیده که این رقم در مقایسه با سال های گذشته افزایشی چشم گیر داشته است.

در صورتی با کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، که بدون کنکور میباشد، آشنا نیستید. یا رشته‌های آن را نمیشناسید پیشنهاد می‌شود مقاله همه چیز درباره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

  • بازاریابی جهانگردی

این آمار و ارقام حکایت از رشد سریع و روز افزون صنعت گردشگری و به تبع مدیریت جهانگردی دارد.فقدان مدیران لایق و خلاق در صنعت گردشگری ایران واقعیتی ملموس است. با توجه به پتانسیل های فراوان گردشگری ایران، عدم توجه‌کافی به صنعت گردشگری سبب هدر رفت منابع و خسارات فراوانی شده است لذا تربیت و آموزش مدیران در صنعت جهانگردی یکی از ملزومات کشور به حساب می آید.

منابع کارشناسی ارشد بازاریابی جهانگردی فراگیر پیام نور

نام درستعداد واحدنام منابع درسینام مولف/ مترجمنام ناشرملاحظات
مدیریت منابع انسانی در صنعت جهانگردی۲مدیریت منابع انسانی در صنعت گردشگری و مهمان نوازیابوالفضل تاج زاده نمینسمتفصول ۱ تا پایان ۱۰ مطالعه شود.
اصول مدیریت و بازاریابی خدمات۲مدیریت بازاریابی در صنعت گردشگریزهره دهدشتی شاهرخ . مرتضی فیاضیمهکامهفصول ۹ تا پایان ۱۴ مطالعه شود.
مدیریت کیفیت جامع در صنعت جهانگردی۲مدیریت کیفیت فراگیر – ابزارهای استراتژیک و فرهنگی (جلد اول)جعفری رسا شیرازی منش، اصولی و دیگرانرساـــــــ
تحلیل رفتار جهانگردی و تعامل فرهنگی۲گردشگری بین الملل.فرهنگ ها و رفتاریوته رایزینگر/محمد نجار زاده. امید حکیمی.جمال مراد نژادمهکامهفصول ۱ تا پایان ۶ مطالعه شود.

چارت درسی گرایش بازاریابی جهانگردی

چارت درسی مدیریت جهانگردی گرایش بازاریابی جهانگردی (pdf)

 ثبت نام کارشناسی ارشد بازاریابی جهانگردی فراگیر پیام نور

ثبت نام طرح فراگیر پیام نور فقط یک بار در سال برگزار می‌شود، بازه ثبت نام ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ تا ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ می‌باشد.

منابع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

زمان آزمون دانش پذیری کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی فراگیر پیام نور

آزمون دوره دانش‌پذیری نیز در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ برگزار می‌شود. همچنین داوطلبان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون دانش‌پذیری از طریق سامانه سنجش اقدام نمایند.

نحوه‌ی ثبت نام آزمون دانش پذیری

پس از اینکه منابع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی را مطالعه نمودید به منظور ثبت نام در این آزمون باید مراحل زیر را طی کنید.

۱ -مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
۲ -دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از پایگاه اینترنتی سازمان مذکور
۳ -آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام
۴ -با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام میگیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارتهـای بـانکی عضـو شبکه شتاب هر یک از بانکهای جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد با مراجعـه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. برای اطلاعات دقیق‌‌تر از شهریه دقیق  دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد مقاله ما را در این زمینه مطالعه کنید.

کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون وارد سایت سازمان سنجش شده و پس از دریافت اطلاعات ثبت نامی نظیر شماره‌ی پرونده و کد رهگیری قابل دریافت است. باید توجه داشت که اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه با اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت نامی داوطلب همخوانی داشته باشد. در صورت مغایرت می بایست داوطلب به باجه های رفع نقص که قبل از آزمون توسط سازمان سنجش معین می گردد، مراجعه کند. همچنین در نظر داشته باشید که عکس داوطلب در پرینت کارت ورود به جلسه قابل مشاهده باشد.

نکته: اشخاصی که اطلاعاتی همچون سهمیه، معدل مقطع کارشناسی و یا اینگونه اطلاعات را در زمان ثبت نام اشتباه وارد کردند، قابل ویرایش است.

شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران، مرکز مشاوره باخه در ارتباط باشید و از مزایای مشاوره تلفنی باخه استفاده نمایید .

مرکز مشاوره باخه
دانشگاه ‌های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد، ای
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.