زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | azmoon.org

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

برای ثبت نام رشته‌های بدون کنکور (بدون آزمون) در دانشگاه آزاد تمام داوطلبان باید از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند. برای این موضوع ابتدا داوطلبان باید شرایط ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند و سپس در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

ما در این مقاله سایت ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد را به شما معرفی خواهیم کرد.

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 

ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی برای انجام ثبت نام اولیه داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد هرسال از طریق دو سایت azmoon.org و azmoon.iau.ac.ir از تمام دانش آموزان و داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد را دارند اقدام به ثبت نام می نماید.

بسیاری از داوطلبان متأسفانه برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاعات کافی نداشته و به سایت های واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد در سراسر کشور مراجعه می‌کنند. یا بعضی افراد تصور می کنند که ثبت نام در داخل دانشگاه انجام می گردد و قصد مراجعه حضوری به محل دانشگاه مورد تقاضای خود می کنند.

برای ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور تنها از طریق سایت های اعلام شده و بصورت غیرحضوری (اینترنتی) اقدام گردد

سایت azmoon.org برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۹

سامانه azmoon.org سامانه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد است که از چندین سال گذشته داوطلبان به آن مراجعه می نمودند. معمولاً پس از اعلام زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزادداوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت نام اقدام به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام رشته‌های بدون آزمون سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد نموده و پس از اینکه دفترچه راهنما را مطالعه کرده و از شرایط ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آگاه می شدند اقدام به انجام ثبت نام می کنند. 

سایت azmoon.iau.ac.ir برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۹

مدتی است که سایت جدیدی با نام azmoon.iau.ac.ir ایجاد شده که داوطلبان می توانند با ورود مستقیم به این سایت برای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام نمایند. نحوه ثبت نام در هر دو سایت از یک طریق است و تفاوتی ندارد.

ثبت نام در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای انجام ثبت نام باید داوطلبان با زمان و روند و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین شرایط ثبت نام و ن%A

مرکز مشاوره باخه
جهت اطلاع از سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 

نظرات بسته شده است.