زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۵۴۲

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

0
زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

زمان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در دانشگاه آزاد امسال از طریق اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی از اسفند ماه ۹۸ آغاز می‌گردد. تمامی کسانی که قصد ثبت نام و شرکت در دوره‌های مختلف دانشگاه آزاد اعم از کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته را دارند در صورتیکه دارای شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام هستند می‌توانند با ورود به سایت ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام به انجام مراحل ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد نمایند.

ما در این مقاله توضیح کاملی در خصوص زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به شما ارائه کرده‌ایم.

desktop

زمان ثبت نام اینترنتی بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی انجام می‌شود. ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در سایت ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org پس از شروع زمان ثبت نام انجام می‌گیرد. زمان ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد بدون آزمون امسال از بهمن ماه آغاز شده و تا شهریور ماه ۹۹ ادامه می‌یابد. تمام داوطلبان باید در این زمان ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان اصلی ثبت نام

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم زمان اصلی ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد از اسفند ماه ۹۸ تا شهریور ماه ۹۹ می‌باشد.

زمان تمدید مهلت ثبت نام

معمولاً بدلیل درخواست‌های مکرر پس از اتمام زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام به تمدید مهلت زمان ثبت نام می‌نماید. تمامی داوطلبانی که قبلاً موفق به انجام ثبت نام نگردیده‌اند می‌توانند در این فرصت ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام ۱۰ مرحله‌ای دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج نهائی در دانشگاه آزاد که معمولاً در شهریور ماه انجام می‌گردد. تعداد زیادی از دانشگاه‌ها اقدام به انجام پیش ثبت نام ۱۰ مرحله‌ای در سایت خود می‌کنند. این موضوع بدلیل تلاش برای کاهش تراکم جمعیت در زمان ثبت نام در دانشگاه است و خود داوطلبان و خانواده‌های آنان نیز راحت‌تر خواهند بود. اما مشکل بسیاری از افراد آشنا نبودن با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۰ مرحله‌ای بوده و متأسفانه در انجام ثبت نام با مشکل مواجه می‌گردند.

در این مقاله به منظور آشنایی بیشتر شما در این خصوص توضیحاتی ارائه کرده‌ایم.

برای انجام ثبت نام ۱۰ مرحله باید مراحل زیر را طی کنید.

۱- ورود به سایت واحد دانشگاهی قبولی

۲- ورود به قسمت دانشجویان جدیدالورود

۳- وارد کردن شماره ملی و شماره شناسنامه

۴- تکمیل فرم مشخصات خود داوطلب و خانواده

۵- بارگزاری تصویر مدارک خواسته شده در سایت

۶- تأئید نهائی و دریافت شماره دانشجویی

پس از اینکه نتایج نهائی خود را در سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد مشاهده نمودید باید با مراجعه به آدرس سایت واحد دانشگاهی قبولی خود به قسمت دانشجویان جدیدالورود وارد شده و کد ملی و شماره شناسنامه خود را وارد نمائید.پس از وارد کردن شماره ملی و شماره  شناسنامه شما وارد مراحل پیش ثبت نام می‌شوید. چند فرم مشخصات مربوط به خود و خانواده شما به شما نمایش داده می‌شود که باید نسبت به تکمیل آن اقدام نمائید. در مرحله بعدی شما باید مدارک خواسته شده اعم از تصاویر صفحات شناسنامه و کارت ملی و همچنین عکس ۴*۳ و آخرین مدرک تحصیلی را در سایت بارگزاری نمائید.

پس از اتمام این موارد ثبت نام شما با موفقیت به پایان می‌رسد.

desktop

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.