زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۵۴۲

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

دریافت رمز همگام ثبت نام تیزهوشان ۹۹

2
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

وبینار

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم متقاضیان بسیار زیادی دارد. دانش آموزانی که شرایط ثبت نام مدارس سمپاد را دارا باشند باید در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم با در اختیار داشتن رمز همگام از طریق سایت hoosh.medu.ir برای آزمون سمپاد هفتم و سایت azmoon.medu.ir برای ثبت نام سمپاد دهم اقدام کنند. همچنین برای ثبت نام می‌توانند از سایت hamgam.medu.ir استفاده نمایند. در زمان ثبت نام با سوال رمز همگام را فراموش کردم بسیار مواجه می‌شویم. برای ورود به مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تمامی دانش آموزان نیاز به دریافت رمز همگام دارند. هر ساله اکثر دانش آموزان ششم و نهم مشکل دریافت رمز ورود همگام برای ثبت نام تیزهوشان دارند. ما در این مقاله نحوه دریافت رمز همگام و وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان را توضیح خواهیم داد.

تست بنر

نحوه دریافت رمز همگام برای ثبت نام در آزمون

دانش آموزان پایه ششم و پایه نهم به منظور دریافت رمز همگام تیزهوشان باید به مدیریت مدرسه خود مراجعه نموده و از طریق مدیریت مدرسه محل تحصیل خود رمز همگام خود را دریافت نمایند. رمز ورود ثبت نام تیزهوشان یک رمز شخصی بوده که از طریق مدیریت مدرسه به دانش آموزان داده می‌شود تا بتوانند وارد سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان شده و مراحل ثبت نام در آزمون ورودی تیزهوشان را انجام دهند.

رمز همگام را فراموش کردم ، بازیابی رمز همگام

برای بازیابی رمز همگام باید از طریق مدیر مدرسه یا مسئول سامانه همگام آموزش و پرورش ناحیه خود اقدام کنید. افرادی که می‌گویند رمز همگام را فراموش کردم. متاسفانه خودشان راهی برای بازیابی رمز عبور در سامانه همگام را ندارند. مگر اینکه اینکه رمز همگام در حافظه مرورگرهایشان ذخیره شده باشد.

ورود به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان با کد همگام

پس از اینکه دانش آموز کد همگام ثبت نام تیزهوشان خود را دریافت نمود باید با وارد کردن کد همگام ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان و همچنین کد ملی خود وارد مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان کشور شود.

دانش آموزان و والدین باید توجه داشته باشند که رمز دریافت شده را بدرستی در داخل سایت ثبت نام تیزهوشان وارد نمایند زیرا اگر چندین بار این رمز را به اشتباه وارد نمایند ورود به سایت تیزهوشان برای مدتی امکان پذیر نخواهد بود.

دریافت رمز همگام

مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

شیوه ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت است. برای ورود به مدارس سمپاد پایه هفتم باید از طریق سایت hoosh.medu.ir و برای ورود به مدارس سمپاد نهم به دهم باید از سایت azmoon.medu.ir اقدام کرد.

رمز عبور همگام در ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

پس از ورود به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه هفتم شما باید رمز عبور همگام را به همراه کد ملی دانش آموز نموده و وارد مراحل ثبت نام شوید. در اولین مرحله از ثبت نام شما باید اطلاعات فردی و وضعیت تحصیلی را وارد نموده و عکس دانش آموز را بارگزاری نمائید. انتخاب اولویت مدارس تیزهوشان پایه هفتم از جمله مواردی است که باید حتما انجام داده شود تا مراحل ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم به درستی انجام گیرد. پس از پایان مراحل ثبت نام شما باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اینترنتی تیزهوشان اقدام نمائید و کد رهگیری دریافت نمائید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم شما رمز عبور همگام که از مدیر مدرسه دریافت نموده‌اید را وارد کنید و در مرحله اول اطلاعات فردی و مشخصات تحصیلی خود را تکمیل نمائید. نکته مهم این که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هر دو در سایت azmoon.medu.ir بوده و هر دانش آموزی با توجه به وضعیت تحصیلی پایه نهم و معدل پایه نهم خود می‌تواند در آزمون مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی شرکت نماید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام شما باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اقدام نمائید و کد رهگیری دریافت کنید.

تغییر رمز عبور همگام

با توجه به این که بدون در اختیار داشتن رمز همگام ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود بنابراین تمامی دانش آموزان باید دقت نموده تا رمز همگام خود را پس از دریافت از مدیر مدرسه گم نکنند. اما در مواردی که متأسفانه رمز همگام شما گم شده و یا شما آن را فراموش نمودید اید نسبت به تغییر و بازیابی رمز همگام خود اقدام نمائید.

تست بنر
2 نظرات
  1. بهزاد می گوید

    بنده در سایت استعداد درخشان ثبت نام کرده وشماره پیگیری اولیه دریافت کرده ام .اما مجددا نمی توانم وارد سایت شوم بمحض ورورد رمز همگام اعلام اشتباه می کند در حالیکه با همین رمز وارد وکد پیگیری دریافت کرده ام نه مدرسه نه پشتیبانی پاسخگو نیست ایا این طبیعی است چون ثبت نام انجام شده وباید مجددا در نوزده فروردین ۹۹ وارد شوم یا اشکالی هست

    1. باخه 300 می گوید

      دوست عزیز احتمالاً مدت زمان رمز همگام شما منقضی شده و شما باید دوباره رمز همگام دریافت کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.