ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان تهران

0
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

برای ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون صرفاً براساس سوابق تحصیلی داوطلبان باید ضمن آشنایی با عناوین رشته‌ها و همچنین دانشگاه‌های ارائه دهنده از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته‌های صرفاً با سوابق تحصیلی ۱۳۹۹ با زمان، سایت و  نحوه ثبت نام رشته‌های بدون کنکور ۹۹نیز آشنا شوند. در این مقاله در خصوص ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان تهران ۱۳۹۹ به صورت کامل توضیح داده شده است.

مرکز مشاوره باخه
جهت ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگردان تهران
 

زمان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی ۹۹

بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور که در تاریخ ۱۸ فروردین سال ۹۹ منتشر گردید زمان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی امسال با زمان انتخاب رشته کنکور سراسری همزمان خواهد بود.

برای اطلاع از زمان دقیق می‌توانید به مقاله زمان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی ۹۹ مراجعه نمائید.

با توجه به این که در زمان ثبت نام متقاضیان باید رشته‌های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند آشنایی با رشته‌های بدون کنکور اهمیت ویژه‌ای دارد.

رشته‌های بدون کنکور (بدون آزمون) دانشگاه پردیس خودگردان تهران ۱۳۹۹

دانشگاه پردیس خودگردان تهران مانند سایر دانشگاه‌های سراسر کشور در تعدادی از رشته‌ها پذیرش سوابق تحصیلی دارد. داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته‌های بدون آزمون در دانشگاه پردیس خودگردان تهران هستند می‌توانند نسبت به انتخاب این رشته‌ها اقدام نمایند.

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان کیش)
گروه تحصیلی دوره تحصیلی عنوان رشته ظرفیت پذیرش جنسیت
علوم انسانی پردیس خودگردان مدیریت صنعتی ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی صنایع ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی کامپیوتر ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی معماری ۳۰ زن/مرد
علوم انسانی پردیس خودگردان حقوق ۳۰ زن/مرد
علوم انسانی پردیس خودگردان مدیریت مالی ۳۰ زن/مرد
هنر پردیس خودگردان طراحی صنعتی ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی شهرسازی ۳۰ زن/مرد

 

دانشگاه صنعتی شریف – تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان مهندسی و علوم در جزیره کیش)
گروه تحصیلی دوره تحصیلی عنوان رشته ظرفیت پذیرش جنسیت
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی صنایع ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی عمران ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی کامپیوتر ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی مکانیک ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی مواد و متالورژی ۳۰ زن/مرد
ریاضی و فنی پردیس خودگردان مهندسی هوافضا ۳۰ زن/مرد

 

سایت و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان تهران ۱۳۹۹

همان طور که پیش‌تر عرض کردیم علاوه بر رشته‌ها آشنایی با شیوه ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با توجه به این که ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان باید از طریق ورود به سایت ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند بنابراین باید با نحوه ورود به سایت و همچنین وارد کردن اطلاعات مربوط به متقاضی و تکمیل فرم اطلاعات داوطلبین آشنا شوند.

برای آشنایی با شیوه ثبت نام می‌توانید به مقاله نحوه ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی ۱۳۹۹ مراجعه نمائید.

شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان تهران

سازمان سنجش آموزش کشور هرسال طی اطلاعیه‌ای شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام رشته‌های بدون آزمون صرفاً سوابق تحصیلی را منتشر می‌نماید. داوطلبین عزیز باید ضمن مطالعه و آشنایی با شرایط لازم و مدارک مورد نیاز برای هرکدام از دانشگاه‌ها و دوره‌های تحصیلی بدون آزمون سراسری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در این اطلاعیه و همچنین در دفترچه ثبت نام شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای ورود به دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌های سراسر کشور درج گردیده است. لازم به ذکر است که رعایت این شرایط الزامی بوده و درصورتیکه فرد دارای این شرایط نباشد در هر مرحله از تحصیل از ادامه تحصیل او جلوگیری می‌گردد.

برای آشنایی با شیوه ثبت نام می‌توانید به مقاله شرایط و مدارک ثبت نام رشته‌های بدون کنکور سوابق تحصیلی ۱۳۹۹ مراجعه نمائید.

اعلام نتایج و شانس قبولی در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان تهران

با توجه به شیوه پذیرش این دانشگاه‌ها که بصورت صرفاً سوابق تحصیلی می‌باشد سوال و دغدغه بسیاری از متقاضیان ثبت نام این است که شانس قبولی در این دانشگاه‌ها به چه میزان است و همچنین تعداد انتخاب‌ها و چیدمان و ترتیب انتخاب رشته در شانس قبولی و نتیجه نهائی تا چه میزان موثر است.

البته در این میان داوطلبانی نیز هستند که با دیدگاه غلطی نسبت به ثبت نام رشته‌های بدون کنکور داشته و می‌پندارند که چون این نحوه ورود به دانشگاه آزمونی ندارد بنابراین تنها ثبت نام کردن مساوی با قبولی است در صورتیکه این موضوع کاملاً غلط است و شاهد این موضوع نیز نتایج افرادی است که در سال‌های گذشته موفق به ورود به دانشگاه‌ها و رشته‌های بدون کنکور نشده‌اند.

در شیوه پذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌های مختلف فاکتورها و موارد بسیار مهمی از قبیل نوع مدرک دیپلم، رشته تحصیلی دیپلم، معدل دیپلم، شیوه بومی پذیری رشته، سطح علمی دانشگاه، ظرفیت موجود برای پذیرش و نکات بسیار مهم دیگری وجود دارد که شانس پذیرش افراد را مشخص می‌کند و توضیح و بررسی آن با توجه به شرایط فرد داوطلب از الزامات است.

لذا داوطلبان باید برای بررسی میزان شانس قبولی و همچنین نحوه صحیح انتخاب رشته و دانشگاه حتی بصورت بدون آزمون نیز با افراد و مشاورین صاحب صلاحیت مشورت نموده و از اطلاعات و تجربیات آنان بهره‌مند گردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی اعلام نتایج نهائی ثبت نام و انتخاب رشته‌های بدون کنکور صرفاً سوابق تحصیلی ۱۳۹۹ کلیک نمائید

سوالات متداول

۱-ثبت‌نام بدون کنکور غیرانتفاعی به چه صورت انجام می‌شود ؟

 

از طریق ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش .

۲- انجام ثبت‌نام غیرانتفاعی در چه زمانی است ؟

 

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری .

۳- ثبت‌نام بدون کنکور شامل چه رشته‌هایی می‌شود ؟

 

لیست رشته‌ها در داخل مقاله قرار داده شده است .

 

مرکز مشاوره باخه
جهت ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگردان تهران
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.