ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد | ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹

0
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هر سال در آذرماه انجام می‌گردد. سازمان سنجش آموزش کشور یک مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد و همچنین ثبت نام مجدد جاماندگان از ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹ در بهمن ماه امسال قرار داده تا افراد از این فرصت استفاده نموده و در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود آن را ویرایش نموده و یا در صورت جاماندن از ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ اقدام به ثبت نام نمایند. ما در این مقاله زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹، مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و شرایط و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را به شما ارائه کرده‌ایم.

مرکز مشاوره باخه
جهت ثبت نام و ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد
 

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و زمان ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور از تاریخ ۹۸/۱۱/۱۴ الی ۹۸/۱۱/۱۶ کسانی که قبلاً ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ خود را انجام داده اند می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹ خود وارد اطلاعات ثبت نامی شده و آن را ویرایش نمایند. ممکن است بعضی افراد به علل مختلف شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام کارشناسی ارشد خود را فراموش کرده و یا گم کرده باشند این افراد باید نسبت به بازیابی اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد خود اقدام نمایند.

افرادی که در بازه زمانی ثبت نام ارشد ۹۹ در مهرماه سال ۹۸ موفق به انجام ثبت نام نگردیده اند نیز می‌توانند در این تاریخ ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد خود را انجام دهند. این افراد برای انجام ثبت نام باید مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد را طی نمایند. این مراحل شامل خرید کارت اعتباری ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹ و دریافت سریال اعتباری ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد است. پس از این که افراد سریال ثبت نام را خریداری نمودند آن را در قسمت مربوطه وارد نموده و مراحل ثبت نام را طی می‌نمایند.

ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد 99ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹

بسیاری از داوطلبان در هنگام ثبت نام متأسفانه اطلاعات مربوط به مدارک شناسائی فرد داوطلب و یا اطلاعات سوابق تحصیلی کارشناسی داوطلب مانند معدل کارشناسی و یا اطلاعات مربوط به سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را به اشتباه وارد می‌کنند. این افراد باید حتماً در این بازه زمانی مشخص شده برای ویرایش اطلاعات ارشد ۹۹ خود اقدام به تغییر و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد خود نمایند.

بطور مثال بسیاری از داوطلبان بدلیل اینکه دانشجوی سال آخر کارشناسی هستند در زمان ثبت نام معدل تا ترم ششم و یا هفتم خود را وارد می‌نمایند. این افراد طبق قانون مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ باید در این زمان وارد سایت سازمان سنجش شده و معدل جدید خود را وارد نمایند. با توجه به میزان تأثیر معدل کارشناسی فرد در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ این موضوع بسیار حائز اهمیت بوده و لازم است تا داوطلبان به این موضوع توجه نمایند.

تعداد بسیار زیادی از داوطلبان نیز در آزمون ارشد دارای شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان کارشناسی ارشد ۹۹ هستند. این افراد معمولاً در زمان ثبت نام بدلیل در اختیار نداشتن کارت ایثارگری و سایر مدارک مربوط به سهمیه ایثارگری و رزمندگی کارشناسی ارشد موفق به وارد کردن سهمیه کارشناسی ارشد خود نمی‌گردند. این داوطلبان هم می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش کد ایثارگری ۱۲ رقمی خود را وارد نموده و یا در صورت نیاز نداشتن به کد فقط گزینه سهمیه خود را علامت زده تا بتوانند از سهمیه خود استفاده نمایند.

رزمندگان و همسران و فرزندان آنان برای استفاده از سهمیه ایثارگری و رزمندگی نیاز به دریافت کد ۱۲ رقمی سهمیه ایثارگری دارند.

برای آشنایی با نحوه دریافت کد ۱۲ رقمی ایثارگری می‌توانید مقاله دریافت کد سهمیه ایثارگران و رزمندگان در کارشناسی ارشد ۹۹ را مطالعه نمائید.

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

در زمان ثبت نام کنکور ارشد متأسفانه تعدادی از داوطلبان موفق به انجام ثبت نام نشده‌اند. به همین دلیل سازمان سنجش بازه زمانی مجددی برای ثبت نام مجدد در کارشناسی ارشد ۹۹ مشخص نموده تا افراد بتوانند ثبت نام خود را با تأخیر در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۴ الی ۹۸/۱۱/۱۶ انجام دهند. برای انجام ثبت نام داوطبان باید مراحل زیر را طی کنند تا ثبت نام آنها با موفقیت انجام پذیرد.

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

داوطلبان با ورود به سایت سنجش از قسمت خرید کارت اعتباری ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹ اقدام به خرید کارت اعتباری کرده و کد سریال ۱۲ رقمی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را دریافت خواهند کرد. پس از دریافت سریال ثبت نام با ورود به لینک ثبت نام اطلاعات خود را وارد می‌نمایند.

تکمیل فرم ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۹

پس از ورود به سایت افراد با تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و وارد کردن اطلاعات شخصی و همچنین سوابق تحصیلی و معدل کارشناسی مراحل انجام ثبت نام ارشد ۹۹ را با موفقیت طی نموده و می‌توانند رسید ثبت نام خود را که دارای شماره پرونده و کدرهیگیری است را دریافت نمایند. داوطلبان باید رسید ثبت نام کارشناسی ارشد خود را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در تاریخ ۹۹/۰۱/۲۸ و ۹۹/۰۱/۲۹ برگزار می‌گردد. داوطلبان باید یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

مرکز مشاوره باخه
جهت ثبت نام و ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل