ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی بهمن ۹۸

0
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

یرو اطلاعیه‌ مورخ ۰۶/ آبان ماه/ ۹۸، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی سال ۱۳۹۸ اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند، می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک کاردانی خود در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محل‌ها مندرج در ذیل را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته، مراکز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل اقدام به ثبت نام نمایند. در این مقاله به مباحث مربوط به ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن ۹۸ پرداخته شده است.

مرکز مشاوره باخه
 

متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۹۸/۰۹/۰۲ الی ۹۸/۰۹/۱۰ به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز

 1. شش قطعه عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
 2. کپی شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 3. کپی کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 4. اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.
 5. مدرک نظام وظیفه برای متقاضیان مشمول.

شرایط و ضوابط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن

 • کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک کاردانی بوده و یا حداکثر تا تاریخ ۳۰/ بهمن ماه/ ۹۸ نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.
 • کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام مبلغ ۳۴٫۰۰۰ تومان از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان پرداخت کنند.
 • هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرک کاردانی خود که در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید.

 در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

 • داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز و واحدهای آموزشی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند.

پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

 • پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد گرفت.
 • چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش کارشناسی ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌کاربردی مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در مهر ماه سال ۱۳۹۸ لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
 • کلیه متقاضیان مرد می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 • پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن

فرم تقاضانامه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن و کد رشته محل ها

تقاضانامه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن ۹۸ ( pdf )

جداول رشته محل ها و جداول مورد نیاز برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی علمی کاربردی بهمن ۹۸ ( pdf )

کلیه متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام  پرینت تهیه کرده و پس از تکمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

مرکز مشاوره باخه
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل