زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت کل کشور: ۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی ناپیوسته علمی کاربردی بهمن ۹۸

0
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه
مرکز مشاوره باخه
پيرو اطلاعيه‌ مورخ 06/ آبان ماه/ 98، بدين‌وسيله به اطل
 

پیرو اطلاعیه‌ مورخ ۰۶/ آبان ماه/ ۹۸، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهر ماه سال ۱۳۹۸ اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند، می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک دیپلم خود در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند ضمن مشخص نمودن رشته و مراکز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک و با توجه به موارد اعلام شده اقدام به ثبت نام کنند. در این مقاله به مباحث مربوط به ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۸ پرداخته شده است.

متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۰۲/ آذر ماه/ ۹۸ الی ۱۰/ آذر ماه/ ۹۸ به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن

مدارک مورد نیاز

 1. شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
 2. کپی شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 3. کپی کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 4. اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام کپی آن.
 5. اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام کپی آن.
 6. اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 7. گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 8. مدرک نظام وظیفه برای متقاضیان مشمول.

شرایط و ضوابط ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۸

 • کلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک دیپلم نظام جدید آموزشی (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) بوده و یا حداکثر تا تاریخ ۳۰/ بهمن ماه/ ۹۸ نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.
 •  کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ (دویست و هفتاد و پنج) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.
 •  کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ (دویست و هفتاد و پنج) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان پرداخت کنند.
 • هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید. بدیهی است.

 در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

 • داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز و واحدهای آموزشی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند.
 •  پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.
 • پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.
 • چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی ناپیوسته نظام آموزش مهارتی  مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال ۱۳۹۸ لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
 •  کلیه متقاضیان مرد می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 • پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

فرم تقاضانامه ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن و کد رشته محل ها

دریافت فایل تقاضانامه ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۸  ( pdf )

جداول رشته محل ها و جداول مورد نیاز برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۸ ( pdf )

کلیه متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام پرینت تهیه نموده و پس از تکمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

مرکز مشاوره باخه
پيرو اطلاعيه‌ مورخ 06/ آبان ماه/ 98، بدين‌وسيله به اطل
 
مرکز مشاوره باخه
پيرو اطلاعيه‌ مورخ 06/ آبان ماه/ 98، بدين‌وسيله به اطل
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.