زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

تماس از خطوط همراه اول: ۹۹۲۲۳۳۳۳

تماس از خطوط ثابت تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۵۴۲

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

0
زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

وبینار

دانش آموزانی که در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نموده اند در پی اعلام نتایج این آزمون ها هستند تا در صورت پذیرفته نشدن، از ثبت نام در مدارس دیگر جا نمانند. معمولا ثبت نام در مدارس دیگر تا پایان شهریور ماه ادامه دارد از این رو جواب تیزهوشان نهم به دهم تداخلی با این تاریخ ندارد تا متقاضیان بدون استرس بتوانند ثبت نام خود را تکمیل کنند. در این مقاله قصد داریم راهنمای تصویری اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم ، سایت و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم را در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

desktop

راهنمای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم

بسیاری از دانش آموزان اطلاع ندارند از چه طریقی میتوان نتایج آزمون را مشاهده کرد. در ادامه سایت تیزهوشان را معرفی خواهیم نمود و برای افرادی که نمیدانند به کدام قسمت سایت باید مراجعه کنند راهنمای تصویری قرار خواهیم داد.

سایت مشاهده نتایج

نتایج آزمون تیزهوشان نهم در سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده می‌باشد.

راهنمای تصویری

در این بخش قصد داریم بصورت تصویری

مرحله اول

مراجعه به سایت و وارد نمودن کد ملی و رمز همگام

نتایج تیزهوشان نهم به دهم

مرحله دوم

نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مرحله سوم

در بخش های مختلف سایت باید روی گزینه استعدادهای درخشان کلیک کنید و از آنجا میتوانیدنتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج تیزهوشان معمولا پس ۴ یا ۶ هفته پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم است. دانش آموزان پس از مراجعه به سامانه و مشاهده نتایج و بررسی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ، موظف هستند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان

به منظور دریافت کارنامه و مشاهده ی نتایج آزمون ، دانش آموزان موظف هستند با مراجعه به سامانه مدارس تیزهوشان و سپری نمودن مراحل قبلی ( در همان قسمت استعدادهای درخشان ) قبول شدن یا نشدن خود را مشاهده کنند. در این قسمت اسامی پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و مدرسه ای که در آن قبول شدند درج خواهد شد.

لازم به ذکر است در کارنامه آن دسته از دانش آموزانی که در آزمون استعدادهای درخشان پدیرفته نشدن، اطلاعاتی همچون نمرات استعداد تحلیلی و تحصیلی همچنین نمرات کل آزمون داوطلب نمایش داده خواهد شد. در صورتیکه دانش آموزان نسبت به جواب تیزهوشان نهم به دهم اعتراض دارند میتوانند در همان قسمت مشاهده کارنامه، قسمت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، درخواست خود را ثبت نمایند.

تست بنر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.