آخرین رتبه قبولی مدیریت بیمه و مدیریت بیمه اکو در دانشگاه‌های مختلف

0
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

انتخاب رشته کنکور سراسری همواره از سخت‌ترین و حساس‌ترین قسمت‌های پروسه آزمون سراسری بوده و هست. معمولاً داوطلبان هر سال در مهلت انتخاب رشته کنکور از طریق مشاوره با افراد مطلع ، متخصص و با تجربه در این زمینه سعی می‌کنند تا شانس قبولی خود را در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف سنجیده و بهترین انتخاب‌ها را انجام دهند. برای این امر در اختیار داشتن دیتاها و اطلاعات صحیح از رتبه‌ها و ترازهای مورد نیاز برای قبولی هر رشته اهمیت بسیار زیادی دارد. شما زمانی که اطلاعات کاملی از داوطلبان سالیان گذشته آزمون سراسری داشته باشید می‌توانید با مقایسه و تحلیل و بررسی تا حدود بسیار زیادی شانس خود را بسنجید. در این مقاله مرکز مشاوره تحصیلی باخه آخرین رتبه قبولی مدیریت بیمه اکو دانشگاه سراسری و آزاد در اختیار شما قرار داده شده است.

مشورت با یک مشاور خوب ، با تجربه و متخصص در خصوص انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را از انتخاب‌های خود بگیرید.

آخرین رتبه قبولی مدیریت بیمه دانشگاه سراسری

پس از برگزاری کنکور و اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته دانشگاه‌های سراسری شامل دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان بصورت جداگانه از دانشگاه آزاد و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گردد. بنابراین داوطلبان آزمون سراسری که قصد انتخاب رشته دارند باید برای دوره‌ها و دانشگاه‌های مذکور به صورت جداگانه تصمیم گیری نمایند.

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه روزانه منطقه 1

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه گروه آزمایشی ریاضی/ تجربی/ انسانی
9944 دانشگاه علامه طباطبايي -تهران روزانه کنکور تجربی
1356 دانشگاه خوارزمي -تهران روزانه کنکور انسانی
8367 دانشگاه خوارزمي -تهران روزانه کنکور ریاضی

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه روزانه منطقه 2

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه گروه آزمایشی ریاضی/ تجربی/ انسانی
1665 دانشگاه علامه طباطبايي -تهران روزانه کنکور ریاضی
15794 دانشگاه علامه طباطبايي -تهران روزانه کنکور تجربی
1663 دانشگاه خوارزمي -تهران روزانه کنکور انسانی

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه روزانه و نوبت دوم (شبانه) منطقه 3

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه گروه آزمایشی ریاضی/ تجربی/ انسانی
7928 دانشگاه علامه طباطبايي -تهران نوبت دوم کنکور تجربی
4223 دانشگاه خوارزمي -تهران روزانه کنکور انسانی

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه روزانه ایثارگران 25 درصدی

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
4028 دانشگاه خوارزمی تهران روزانه

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه روزانه ایثارگران 5 درصدی

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
2700 دانشگاه علامه طباطبایی روزانه

 

 مدیریت بیمه غیرانتفاعی ( بدون آزمون )

دانشگاه
موسسه غیرانتفاعی ربع رشیدی _ تبریز
موسسه غیرانتفاعی صنعتی فولاد _ فولاد شهر اصفهان
موسسه غیرانتفاعی کاویان _ مشهد
موسسه غیرانتفاعی ایوانکی
موسسه غیرانتفاعی غزالی _ قزوین
موسسه غیرانتفاعی دانا _ یاسوج
موسسه غیرانتفاعی شرق گلستان _ گنبد کاووس
موسسه غیرانتفاعی راهبرد شمال _ رشت
موسسه غیرانتفاعی ادیب مازندران _ ساری
موسسه غیرانتفاعی امام جواد _ یزد

 

 مدیریت بیمه پیام نور ( بدون آزمون )

دانشگاه
دانشگاه پیام نور استان سمنان _ واحد مهدی شهر

 

 مدیریت بیمه دانشگاه آزاد

همانطور که اشاره کردیم انتخاب رشته دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد بصورت مجزا از هم برگزار می‌گردد. داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

 مدیریت بیمه دانشگاه آزاد ( بدون آزمون )

دانشگاه
واحد میانه
واحد اصفهان _ خوراسگان
واحد پردیس
 واحد تهران غرب
واحد اردبیل

واحد تهران جنوب

 

آخرین رتبه قبولی مدیریت بیمه اکو دانشگاه سراسری

پس از برگزاری کنکور و اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته دانشگاه‌های سراسری شامل دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان بصورت جداگانه از دانشگاه آزاد و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گردد. بنابراین داوطلبان آزمون سراسری که قصد انتخاب رشته دارند باید برای دوره‌ها و دانشگاه‌های مذکور به صورت جداگانه تصمیم گیری نمایند.

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه اکو روزانه منطقه 1

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
9145 دانشگاه علامه طباطبایی روزانه

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه اکو روزانه منطقه 2

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
18736 دانشگاه علامه طباطبایی روزانه

 

رتبه‌های قبولی مدیریت بیمه اکو روزانه منطقه 3

رتبه دانشگاه روزانه / شبانه
25542 دانشگاه علامه طباطبایی روزانه

 

نکته ای که فارغ التحصیلان بایستی به آن توجه نمایند این است که پس از گذراندن سه مرحله از کنکور، در امتحان زبان کتبی و شفاهی که به صورت مصاحبه است شرکت و مورد گزینش قرار ‌خواهند گرفت و  از دیگر موارد که لازم است دانشجو به آن دقت نماید تسلط کافی بر زبان انگلیسی است. ضمناً پذیرش  در دانشگاه‌های دولتی روزانه و نوبت دوم ( شبانه ) صورت می‌گیرد .

مشاوره انتخاب رشته و قبولی مدیریت بیمه و مدیریت بیمه اکو

موضوع انتخاب رشته و بررسی و تحلیل شانس قبولی یک امر مهم و تأثیرگذار است. افراد معمولاً برای انجام انتخاب رشته راه ها و روش های متفاوتی را در پیش می‌گیرند. بعضی افراد با دانشجویان و کسانی که زودتر از آنها وارد دانشگاه شده اند مشورت می‌کنند، برخی دیگر از افراد متخصص در امر مشاوره و انتخاب رشته کمک می‌گیرند، بعضی افراد نیز به تنهایی و به تصمیم خود عمل کرده و از کسی کمک نمی‌گیرند. اما ما می‌خواهیم در این مقاله نکات و موضوعات مهمی را که در خصوص نحوه صحیح انتخاب رشته وجود دارد بیان نموده و به شما کمک کنیم تا به بهترین شکل نسبت به انتخاب اولولیت های خود در دانشگاه سراسری و آزاد اقدام کنید.

معرفی رشته مدیریت بیمه و مدیریت بیمه اکو

یک گام مهم در انتخاب رشته شناخت کامل نسبت به رشته ها و همچنین دانشگاه ها است. در قدم اول شما حتماً باید از چارت درسی رشته مورد نظر، شهریه دانشگاهی رشته، طول مدت تحصیل، آینده شغلی، مشاغل مرتبط، استعدادهای مورد نیاز و درآمد حاصل از این رشته اطلاع پیدا کنید تا ببینید که آیا این رشته برای شما مناسب می باشد یا خیر؟ به همین منظور شما می توانید برای آشنایی با این رشته به مقاله معرفی رشته مدیریت بیمه و معرفی رشته مدیریت بیمه اکو  مراجعه نمائید.

اصول انتخاب رشته

در موضوع انتخاب رشته رعایت کردن یکسری از نکات و موارد مهم بسیار است و بصورت مستقیم و غیر مستقیم در شانس قبولی شما تأثیرگذار خواهد بود.

شانس قبولی افراد بر اساس قوانین پذیرش سازمان سنجش و دانشگاه های مختلف مشخص می شود. بسیاری از افراد و مشاوران متأسفانه به اشتباه این گونه فکر می کنند که چینش و ترتیب اولویت های انتخاب رشته در شانس قبولی افراد تأثیرگذار است در صورتیکه اینطور نیست. ترتیب چیدمان انتخاب های یک داوطلب تنها اولویت او را برای قبولی در رشته های مختلف   مواردی که جزو قوانین پذیرش می باشند نوع بومی گزینی رشته مورد نظر ، سهمیه داوطلب ، تراز و رتبه در زیر گروه ، تراز و رتبه در منطقه ، تراز و رتبه در سهمیه و همچنین میزان ظرفیت رشته انتخابی و دانشگاه انتخابی است.

 نحوه انتخاب رشته

برای انجام انتخاب رشته در سایت سنجش باید با مراحل آن آشنا شوید. معمولاً تعدادی از داوطلبان در زمان انتخاب رشته با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. که باعث ایجاد نگرانی و استرس می‌شود. گاهاً بعضی افراد متأسفانه مواردی را نیز به اشتباه وارد می‌کنند. به همین دلیل ما در مقاله انتخاب رشته کنکور سراسری ، مراحل و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری را توضیح داده‌ایم. همچنین در این مقاله راهنمای تصویری مراحل قرار داده شده است.

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از پایان مهلت انتخاب رشته، نوبت به بررسی اولویت های داوطلبان توسط سازمان سنجش می‌رسد. سازمان سنجش انتخاب‌های داوطبان را بررسی نموده و بر اساس موارد تأثیر گذار در قبولی نهائی که پیشتر در این مقاله به آن اشاره شد نتایج داوطلبان را اعلام خواهد نمود. افراد باید پس از اعلام نتایج کنکور سراسری به سایت سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن مشخصات خود نتیجه را مشاهده نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.